Home Dárky pro muže Že vybrat dárek pro kolegu není jednoduché? S dárkem z gifťáku nešlápnete...

Že vybrat dárek pro kolegu není jednoduché? S dárkem z gifťáku nešlápnete vedle.

72
0

Vybrat vhodný dárek pro kolegu nebo vašeho nadřízeného může být pěkná fuška a to i v případě, že znáte stránky s originálními dárečky Gifťák.cz. Nejste v tom však rozhodně sami a s výběrem se vám pokusíme co nejlépe pomoci. Do práce tak můžete přinést skvělý, ale přitom velice funkční a praktický dárek. Uvidíte, že vaši kolegové budou koukat, jak dokážete být vnímaví a originální.

drzak na vino auto.png

Ohromte vašeho kolegu kovovým držákem na víno ve tvaru auta. Vedle dobře vyhlížející řidičky celého modelu stačí položit kvalitní lahev s vínem a dokonalý dárek je připraven k předání. Kovový materiál zaručí majiteli dlouhou výdrž darovaného předmětu. Propracované rozměry 42 x 17, 5 x 16 centimetrů vám umožní do auta vložit lahev s vínem, sektem či jakýmkoliv jiným dobrým pitím. Kovový auťák tak můžete využít také k převozu tvrdších tekutin nebo obdarovaného zaskočit třeba i jiným typem nápoje. Při předání však nezapomeňte podotknout, že alkohol za volant nepatří a poukázat na řidičku, která je velice milá a vše odřídí.

Třídnímu vtipálkovi vytřete zrak!

Pakliže si váš kolega na kvalitní pití příliš nepotrpí a je spíše pesimistické povahy, rozhodně ho povzbudíte kravatou, která je určena právě do práce. Velká kravata do práce totiž obsahuje velmi zajímavý potisk, na němž je vyobrazen muž, který už má všeho dost. Tento skvělý dárek můžete použít nejenom pro vaše kolegy, kteří už mají dost své práce, ale také pro vašeho šéfa, který už neví, jak by své podřízené zkrotil a přinutil dělat potřebnou práci. Ačkoliv vám kravata lepší pracovní výkon rozhodně nezaručí, každopádně dokáže pobavit a popřípadě poukázat na blížící se problém ve vašem okolí.

A pokud máte pocit, že černého humoru už bylo dost a není to sousto pro vaše spolupracovníky, pak máme i lepší řešení. Pracovní doba je často příliš dlouhá a zaměstnanci už neví, jak se zabavit. Pro takové chvíle je určen stolní bowling nebo hokej v téměř kapesním provedení. Mějte ho stále u sebe a nenechejte své spolupracovníky a podřízené nikdy bez zábavy. Tento skvělý přenosný hokej se hodí jak na pracovní stůl, tak ho lze využít při posezení s přáteli nebo na pracovní schůzce či poradě. Nenechejte si ujít tuto skvělou příležitost a věnujte tuto hru vašemu sportovně nadanému nebo naopak nesportovně založenému kolegovi. Určitě jej zvednete ze židle a potěšíte.

Pro šéfa jedině originálně

Myslíte si, že váš šéf kravatu s oběšencem ani stolní hokej neocení? Je příliš nedůtklivý na tento typ dárků? Pak ho zkuste rozveselit vaším uznáním, že je skutečně váš nejlepší šéf. Nepotřebujete k tomu nic jiného než Rámeček pro nejlepšího pracovníka. Díky tomu se váš šéf bude moci zamyslet nad svými výroky a naopak ocení, že vaše slova by se také měla změnit. To vše a mnohem více se šéf dozví přímo z rámečku, kde je předtištěný dokonalý text, vhodný však zejména pro silné povahy.

Dárky pro vaše kolegy mohou ve vaší pracovní skupině udělat velký rozruch, a proto byste měli mít vždy u sebe fotoaparát a vše správně zdokumentovat. A pokud se vše zadaří, nezapomeňte se přátelům pochlubit a vaše zážitky sdílet přímo na sociální síti Facebook.