Dárky podle věku

Published on March 19th, 2016 | by Giftak.cz

0

Že už Vaše děti mají všechny hračky světa? Zkuste si vybrat u nás!

Pořád přemýšlíte, čím byste tak ještě mohli potěšit Vaši ratolest, jaký dárek by dítko konečně ocenilo, s čím by si vyhrálo a pobavilo se?
Hory hraček se válí všude po pokoji, děti už stejně omrzely a už si s nimi přestaly hrát? Holčičku panenky nudí, chlapce už nezajímají figurky filmových hrdinů, které spíš než svojí neohrožeností útočí ze všech stran svými vtíravými reklamami.


Málokomu z nás se chce kupovat stále dokola předražené nesmysly, které končí v koutě jen co je vystřídá nějaká z dalších podobně přihlouplých novinek.
Kouzlo hračky netkví v její mediální kampani, ale v té legraci a zábavě, kterou si s ní dítě užije.

natahovaci hracky zviratkaPřed výběrem dárku se nejprve zamyslete, jaké povahy vaše dítko je. Chce se jen čistě pobavit, nebo potřebuje prokázat svůj potenciál v podobě vlastní tvorby? Už od brzkého věku se totiž rozvíjí dětská představivost, jejíž vývoj není radno podceňovat.

Kreativnějším ratolestem udělá radost, pokud si dárek mohou samy vyrobit, přetvořit podle svého vkusu a využít tak celou škálu nápadů, které je jen napadnou. Fantazii se meze nekladou, děti jsou navíc rády, pokud mohou pracovat s barvami.

vyrob si hopika hopskulkuPředstavivost dítěte tak může obohatit sada, ze které si můžete vyrobit svého vlastního originálního hopíka.

Výroba navíc není nijak náročná, s asistencí dospělého ji zvládne i mladší dítě. Radost z dárku je tak dvojnásobná – první při jeho dostání, druhá při jeho výrobě!

A aby tvůrčí rozvoj robátka nebyl je jen jednostranně zaměřený, můžete zkusit vybrat také dárek hudební.

kaskanety zviratka drevenaDrobné dětské kastaněty vyrobené podle vzoru slavného španělského nástroje vykouzlí úsměv na tváři okamžitě. Navíc jsou ve veselém designu barevných zvířátek.

Akrobatická natahovací zvířátka jsou příjemnou drobností, která potěší, zlepší náladu a rozhodně nenudí. Vybrat si můžete z několika druhů, od žabky, přes tygry a klokany, až po klasiku v podobě pejska.

hra do vany chytani kacenekMenším i větším dětem zpříjemní koupání, hra do vany – chytání veselých žlutých kachniček na plastovou udici. Z povinné hygieny se tak rázem stane oblíbená večerní zábava a věřte, že pokud jste doteď nemohli dostat své potomky do koupelny, teď je nebudete moci dostat z ní!

Zaujaly vás roztomilé i tvořivé hračky pro děti? Podívejte se, jaké ještě nabízíme!


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑