Home Dárky pro muže Zážitek jako dárek pro muže? Máme lepší nápad!

Zážitek jako dárek pro muže? Máme lepší nápad!

41
0

Taky máte pocit, že se se zážitkovými dárky roztrhl pytel? A že to, co bylo včera tipem na nejoriginálnější dárek pro muže, už dneska není v kurzu? Tak se podívejte na naše tipy na super dárek pro muže vašeho života, ať už otce, děda či partnera, které mají trvalejší charakter než zážitek a při tom budou originálním a nezapomenutelným nápadem na dárek pro něj.

Punk’s Not Dead

USB reproduktory mysiMuž každého věku i velikosti si určitě rád poslechne nějakou tu písničku. A aby byl tento poslech co možná nejkvalitnější, darujte svému milému Satzuma myší usb reproduktory, které dokazují, že i s malým kašpárkem lze zahrát velké divadlo. Tito drobečkové přehrávají zvuk velice kvalitně a hlasitost je navíc možné ovládat přes ovladač, bude tedy plně vyhovující i pro milovníky takzvaného gaučingu. A pro potěšení oka estétů je zde pak krásné podsvícení led světly. Každý poslech tak bude neopakovatelným zážitkem!

Kdo chce kam, pomozme mu tam

vinna kytice drzak na vino a sklenickyLogistika je problém, k jehož vrcholovému řešení je často zapotřebí vysokoškolského vzdělání a mnohaleté praxe. Jak přemístit lahev vína se skleničkami pro vás a vaše hosty z bodu A do bodu B vám pomůže vyřešit vinná kytice. Láhev vložíte doprostřed, skleničky okolo, a máte vystaráno! Každý společenský zážitek ve vaší režii pak zvládnete levou zadní.

Sportem ku zdraví

golfovy hrnekJestli chcete, aby bylo každé další vypité kafé příjemným zážitkem, pořiďte své polovičce či svému nejdražšímu otci hrnek pro golfisty. Jeho součástí je golfová propiska červené barvy a míček, což je kombinace vskutku výborná. Svůj účel je připravena plnit při „první ranní“, při kávě o polední siestě i o thé o páté. Prostě kdo si hraje, nezlobí, a co víc, tréninku není nikdy dost!

Který z dárků na Gifťáku byste zaškatulkovali jako „fakt zážitek“? Podělte se o své názory na facebooku.