Home Gadgets Zažijte hvězdnou bitvu se Star wars dronem!

Zažijte hvězdnou bitvu se Star wars dronem!

0
Zažijte hvězdnou bitvu se Star wars dronem!

Pokud milujete sérii Star Wars stejně jako my, pak vás gadget, který vám chceme dnes představit, naprosto uchvátí. Umožní vám totiž nasimulovat si doslova hvězdnou bitvu – kdykoli a kdekoli. Velkolepé zápasy dobra a zla, neutuchající boje Sithů a Jedi a jiné oblíbené momenty hvězdné série budete moci prožít znovu a znovu třeba na svém dvorku.

banner-do-obchodu

Obecně je těžké si drony nezamilovat. Stylové létající konstrukce za nás už teď dokážou třeba fotit a v budoucnu si jistě najdou i ušlechtilejší využití: například při hašení požárů a jiných důležitých aktivitách. A běžní smrtelníci si s nimi mohou alespoň perfektně vyhrát! Jestliže vás již dávno omrzela obyčejná letadýlka, která jsou denním chlebem všech nadšenců do vznášejících se strojků na dálkové ovládání, Star Wars drony vám poskytnou novou dávku svěží zábavy.

star wars dron 2.jpg

Láká vás spíše divoký let, klidná vesmírná bitva nebo strategický útok ze zálohy? A co takhle vyzkoušet rovnou všechno? Podívejte se na video, které vesmírnou novinku představuje a napište nám do komentářů svůj názor – dovedete si představit, že byste se s kamarády a dětmi vyřádili pomocí dronů? Anebo z létajících objektů stále fandíte spíše podzimním drakům?

 

banner do obchodu_v2

Související zboží:

Star wars polstarek BB-8 STAR WARS Hrnek Darth Vader star wars budik