Home Inspirace Zahrajte si na detektiva a vypátrejte ten nejlepší tip na dárek

Zahrajte si na detektiva a vypátrejte ten nejlepší tip na dárek

0
Zahrajte si na detektiva a vypátrejte ten nejlepší tip na dárek

Lidé, kteří vymýšleli moudrosti typu učení je mučení, pravděpodobně ještě nezažili boží trest ve formě vybírání dárku. Občas by bylo snazším úkolem naučit se telefonní seznam nazpaměť, než vymyslet, co dát někomu z následujících skupin:

Levitujici hrnek na kafe cajRodičům (kteří už jsou sice perfektně navyklí tvářit se, že to kočičí škrabadlo jim udělalo TAKOVOU radost, i když kočku měli naposledy před pěti lety… ale i tak je lepší dávat dárky, které vážně potěší).

– Lidem, které ani pořádně neznáte, ale slušelo by se jim koupit nějaký dárek. Poměrně typickým příkladem jsou sousedi.

Šéfové, o které netušíte vůbec nic, ale když už vás pozvala na tu oslavu…

– Nebo dceři od manažera jakožto svatební dar.

Jak tedy vypátrat, který dárek je ten vhodný a zároveň nepošle vaše bankovní konto hluboko do záporných čísel? To se dozvíte v našem návodu!

Základ – vypátrejte správnou dárkovnu

alkoholove rybareni rybickyTento bod je poměrně nasnadě. Když se vaše fantazie omezuje na velký jedlý dárek, pravděpodobně jej nebudete hledat v drogerii. Jestli potřebujete dárek narychlo pořídit/vyzvednout další den odpoledne, asi si nenecháte zaslat věc ze skladu v zahraničí. Pokud pátráte po originálním dárku přesně cíleném na obdarovaného, můžete brouzdat třeba u nás na Gifťáku 🙂

Pro pokročilé – přemýšlejte, co chcete darovat

Nebojte se, samozřejmě můžete prozatím zůstat v blažené nevědomosti ohledně toho, co nakonec pořídíte, měli byste si ale alespoň zhruba ujasnit, zda má být váš dárek spíše praktický, spíše dekorativní nebo něco, co někdo jiný nemá. (A u toho jídla třeba, jestli bude sladký, slaný, nebo alkoholický. Nebo všechno naráz, fantazii se meze nekladou.)

Postup pro experty – inspirujte se!

Abychom vám co nejvíce ulehčili práci, přinášíme vám i konkrétní tipy na dárky!

vortex lampa recenze_2Rodičům zaručeně uděláte radost praktickou věcí a zároveň dekorací, kterou ještě nemají – Vortex lampou. Příjemný vír měnící barvy se hodí do jakékoli místnosti a snadno navodí příjemnou atmosféru.

Levitující hrnek zase udělá radost každé šéfové, která si ráda užije hrnek ranní kávy nebo jiného povzbuzujícího nápoje. Navíc bude vypadat zajímavě a netradičně, a samozřejmě se hodí na každý stůl! 🙂

Pokud nevíte, co dát sousedům, pak rozhodně nic nezkazíte Dárkovým setem na víno. Víno má rád téměř každý – a kdyby přece jen ne, sada se dá využít i jinak. Například na letní grilovačce nebo jako dekorace. A otvírák uvnitř je všestranný – otevřete s ním i pivo (či pivní typ lahví :-)) a obsahuje také malý nůž.

sada na vinoJste-li pozvaní na párty, docela se hodí donést něco jako „zápisné“ – taková klasika je samozřejmě láhev či něco na zub, můžete přijít i ve stylovém doplňku. Pokud to ale chcete zkusit o něco originálněji, pak jsou tu Alkoholové rybičky přesně pro vás! Snad každý už někdy hrál nebo alespoň viděl klasické rybičky pro děti, které ještě před pár lety frčely první ligu 🙂 Tyto rybičky fungují na velmi podobné principu, jen kromě lovení máte ve svých rukou osud spoluhráčů… nebo alespoň počet vypitých panáků.

zamilovane hrnickyHledáte-li drobnější zásnubní, svatební nebo jakýkoli jiný dar pro šťastný pár, se zamilovanými hrníčky nešlápnete vedle. (Přiznejme si to, hrníčky jsou potřeba vždy, člověk je po ránu tvor nemotorný…) Jejich srdcový tvar vám zajistí originalitu, navíc je díky jejich čistému designu možné je nechat potisknout, třeba jmény obdarovaných nebo citátem.

Daří se vám pomalu pronikat do problematiky výběru dárků, nebo stále ještě hledáte inspiraci? Najdete ji například u nás na Gifťáku!