Home Novinky Zahájili jsme výprodej! Objevte letní dárky a gadgety, které nyní pořídíte výhodněji

Zahájili jsme výprodej! Objevte letní dárky a gadgety, které nyní pořídíte výhodněji

0
Zahájili jsme výprodej! Objevte letní dárky a gadgety, které nyní pořídíte výhodněji

Máte rádi slevy? Odpověď zní pravděpodobně ano. Kdo by taky nebyl rád, že existují výhodné nabídky, které nám umožňují ušetřit i stovky korun. Proto jsme se rozhodli, že vám uděláme radost a zlevníme naše zboží – a to pořádně. Výhodně tak nyní nakoupíte některé z nedávných novinek stejně jako „evergreeny“ či nadmíru populární kousky. Na čem tedy tohle léto můžete ušetřit a jaké zboží u nás najdete za nejlepší ceny?

banner-do-obchodu

Pro letní večery jen to nejlepší

Letní večery sice možná nejsou tak dlouhé jako zimní, útrpné ale mohou být stejně. Ať už vám pobyt venku znemožní úmorné vedro a suchý vzduch, nebo pořádná bouřka, s našimi gadgety se zabavíte i v bezpečí pokoje! Milovníky techniky nadchne virtuální realita, se kterou dostane každá obyčejná hra či video zcela jiný rozměr. Na brýlích pro virtuální realitu navíc můžete ušetřit až 260 Kč!

VR virtualni realita bryle

Jste spíše fanoušky logiky? Se slevou nyní pořídíte i naše legendární 3D puzzle – sestavte si třeba vlastní šikmou věž v Pise a odhalte tajemství jejího zvláštního náklonu. Zábava na upršený letní večer zajištěna!

3d puzlle sikma vez v pise

Gadgety, ze kterých dýchá léto

Léto je éra vody a koupání, sluníčka, ale také studených drinků a horkého masa či zeleniny z grilu. Pokud se celý rok více než na teplo těšíte na pravidelné večer u grilu, pak rozhodně neodoláte zástěře „Gril sheriff“. Tento nepostradatelný kus do výbavy každého grilmástra, který obsahuje mimo zástěru i zapalovač a otvírák na pivo, nyní pořídíte o 25 % levněji!

banner-do-obchodu

A ještě jednou aktivitou se vyznačuje správné léto: cestováním. Pokud to platí i o vašem prázdninovém programu, rozhodně by vám ve výbavě neměla chybět XL Stírací mapa světa, která vám dávno po návratu z cest bude připomínat příjemné prožité chvíle. Nezbytný doplněk každého cestovatele u nás najdete za pouhých 399 Kč!

Stiraci mapa sveta XL

Drobnost pro radost

Chcete si jen tak zvednout náladu a pořídit sami sobě nějaký drobný dárek? Pak se nemusíte bát, ani na vás jsme nezapomněli. Výhodněji koupíte třeba štěstí v květináči – sadu Vypěstuj si čtyřlístek. Složený list jetele, který neoddiskutovatelně nosí štěstí, tak může zdobit i váš pracovní stůl.

vypestuj-si-vlastni-ctyrlistek

Cenovku s nižším číslem jsme přiřadili i dalšímu ze symbolů léta – Havajskému květinovému náhrdelníku. Pokud tedy plánujete večírek na pláži či si chcete jen pořídit nespoutaný a typicky prázdninový doplněk, máte naprosto ideální možnost. Obklopíte se raději květinovou, nebo marihuanovou variantou?

Že už jste si radost udělali? Tak to nás těší – nezapomeňte ale sdílet článek na sociálních sítích všem přátelům, kteří mají rádi slevy a atraktivní nabídky!

banner do obchodu vice darku

Související zboží:

stiraci mapa sveta.jpg 3D puzzle chram vasila blazeneho velky Zachytavac vousu zastera na vousy