Home Gadgets Zachytávač vousů pro muže potěší hlavně ženy 

Zachytávač vousů pro muže potěší hlavně ženy 

76
0

Novinka ze zahraničí je určena zejména zástupcům mužskému pohlaví. Pánové jsou často při svém holení velice neopatrní a své vousy a vlasy nechávají padat ledabyle po umyvadle, zemi či vaně. Ačkoliv ženy často mužům vysvětlují, že je nutné po sobě uklízet a nenechávat všude vousy, situace je pořád stejná. Naštěstí je tu novinka, která těmto sporům dokáže velice dobře a elegantně zabránit. Jedná se o takzvaný „bryndák na vousy“. 

Tato skvělá věcička se na jedné straně připojí k zrcadlu a na straně druhé si již mu zapne kolem krku. Látka tak vytvoří plachtu, která nenechá na zem spadnout ani jediný chloupek či vlásek. Jak vidíte, bryndáček ocení skutečně především ženy, které v mnohých případech po odchodu svého manžela z koupelny musejí odklízet chloupky z mýdla, pasty nebo kartáčků na zuby.

zachytavac fousu.png

V zahraničí je zachytávač již velice oblíbený a je k dostání ve dvou různých barvách a to černé a bílé. Vždy je dobré volit barvu, která je v kontrastu s barvou vousů či vlasů vašeho muže nebo přítele, kterému „bryndáček“ pořizujete. Vychytávku ocení jistě i vaše kamarádka, jejíž manžel není úplně pořádku milovný či nehodlá na chodu domácnosti nic měnit.

Rozhodně se nemusíte obávat, že holení bude pro muže složitější, než doposud. Například pokud bude muset svoji činnost v polovině holení přerušit, postačí k přísavkám na zrcadle zavěsit i část, kterou měl manžel zapnutou kolem krku a s opětovným návratem vše vrátit do původní formy. Po skončení holení muž jednoduše vysype vousy do odpadkového koše, pomůcku uklidí do kabelky na zip a to je vše. Je uklizeno, vyčištěno, no prostě pořádek takový, že žena ani nepozná, že se muž dnes holil či stříhal.

Nenechte si ucpat dřez, vanu či umyvadlo a to ani na dovolené. Zachytávač vousů je velice dobře přenosný a to v černé nebo bílé designové kabelce, vždy záleží na zvolené barvě vašeho domácího pomocníka. Hodí se jednak jako pomůcka do každé koupelny, ale je vhodný také jako dárek pro vašeho kolegu, šéfa, kamaráda či bratra, zetě nebo tchána. Uvidíte, že tuto skvělou věcičku využije každý, kdo má rád čistotu, pořádek a praktické věci. 

Právě vysoká praktičnost se s přehledem vyrovná vloženým nákladům. O tom, že produkt je skutečně účinný, svědčí také zařazení na osmé místo v žebříčku padesáti TOP zahraničních produktů. Ačkoliv může výrobek působit lehce vtipným dojmem, společnost Beard King z Floridy věděla přesně, co dělá, a vytvořila tak velice praktickou pomůcku, vhodnou do všech domácností po celém světě.

zachytavac fousu obal.png

A co je nejlepší? Nemusíte si lámat hlavu s velikostí, protože výrobek je dodáván pouze v jedné padnoucí velikosti, která se hodí pro všechny. Pomocníka zvaného bryndák pro muže budete moci používat také v České republice a vyhnout se tak partnerským problémům v koupelně. Sdílejte na sociální síti Facebook své dojmy a první zážitky již nyní a potěšte skvělým dárkem někoho z okolí nebo rodiny.

Podobné zboží:

Houpaci sit hamaka Karta preziti kravata s navodem na vazani