Home Recenze Vyzkoušeli jsme pro vás – Vortex lampa

Vyzkoušeli jsme pro vás – Vortex lampa

0
Vyzkoušeli jsme pro vás – Vortex lampa

Dechberoucí novinka, stylový gadget nebo třeba dáreček, o kterém nám psala naše spokojená zákaznice – toto jsou některé z charakteristik Vortex lampy. Také 40 centimetrů vysoký vír v tubusu, osvětlený LED světlem měnícím barvu, či novodobá technická hračička a zábava pro každého muže. V čem ale spočívá kouzlo této (superlativy ověšené) lampy doopravdy? Právě to si můžete přečíst v naší exkluzivní recenzi!

vortex lampa recenzeCelá magie začíná jevem v 21. století celkem běžným – zapojením lampy, respektive jejího adaptéru do zásuvky a sepnutím magického tlačítka s nápisem „ON“. (Než to uděláte, je třeba naplnit tubus destilovanou vodou). Poté stačí jenom sledovat, a to doopravdy pozorně.

 

Několik krátkých sekund, kdy se vír zvedá, je samo o sobě fascinující záležitostí – voda začne pomalu vířit a proudit směrem vzhůru. Zhruba v samém středu tubusu se vytvoří tenký pramínek, připomínající elektrický výboj, směřující vzhůru, který se během krátkého momentu přemění na silnější vír, kterým je lampa známá.

vortex lampa recenze_2Tím ale kouzlo v žádném případě nekončí, právě naopak! Fascinující podívaná pokračuje, a to světelnou show. Barvy se mění v uklidňující frekvenci a to jemnými přechody, pohled na lampu tak dokáže navodit neuvěřitelně relaxační atmosféru. Vír je navíc takřka hypnotizující – po chvíli se přistihnete, že na něj fascinovaně hledíte bez toho, abyste si toho třeba stačili všimnout.

Ačkoli jsou efekty zajímavé a chytlavé v kteroukoli denní dobu, pokud lampu spustíte navečer či rovnou až padne tma, celou show si užijete několikanásobně více. Že se kromě dekorace či zdroje světla jedná i o skvělý doplněk na večírek nebo večerní posezení už snad dodávat ani nemusíme 🙂

vortex lampa recenze_4

A jaké si lampa získala finální hodnocení?

Klady

  –     Rozhodně je netradiční a originální!

  –     Uklidňující efekt

  –     Světlo je tlumené, příjemné i jako zdroj světla

  –     Ohromí každou návštěvu

  –     Příjemně působící barevné přechody

  –     Je zapotřebí jen destilovaná voda a elektrická zásuvka

Zápory

  –     Strávíte u ní hodiny a ani si toho nevšimnete

  –     Lampa tiše vibruje, nicméně na zvuk si zvyknete během chvilky

Zaujala vás lampa? Pak jsou tu následující informace přesně pro vás!

–     V plné kráse můžete lampu vidět na tomto videu.

–     Výška lampy je 39.5 cm, lampa je vyrobena z bytelného plastu; také je lehká a skladná.

–     Díky destilované vodě se v lampě nebudou tvořit usazeniny

vortex lampa recenze_3

Líbila se vám naše recenze? Pak se o ni můžete podělit s přáteli na sociálních sítích či Vortex lampu prozkoumat na Gifťáku!