Home Recenze Vyzkoušeli jsme pro vás erotické stolní hry Rozkoš a Sladké hříčky

Vyzkoušeli jsme pro vás erotické stolní hry Rozkoš a Sladké hříčky

793
0

Tato recenze se rozhodně zařadí po bok těch peprnějších, hlavním tématem totiž budou stolní hry určené k opepření vztahu. Konkrétně mezi sebou svedou nemilosrdný boj Sladké hříčky a Rozkoš. Pojďme se tedy podívat na obsah dvou „tajemných“ krabiček a na jejich vzájemné srovnání. Která z nich by byla vhodnějším dárkem pro vašeho miláčka?

Erotická hra – Rozkoš

Eroticka hra rozkos.jpg

Obsah balení: herní plán, 2 hrací figurky, kostka, balíček karet, pštrosí pírko, zápalky, 2 vonné svíčky, pravidla

banner do obchodu.png

Jak hrát:

Pravidla hry jsou velice jednoduchá. Hra je rozdělena do dvou etap. V první etapě se postaví figurky na pole Start hracího plánu, hráči vyplní přiloženou tabulku „erotické sny“ a zahrají si 5 partií svlékacího pokeru (či jiné libovolné karetní hry). 1 prohra = 1 svléknutý kus oblečení.

Druhá etapa se již hraje s figurkami a kostkou. Figurky se posouvají po hracím poli, kde jednotlivá pole představují různé úkoly. Ty se plní za asistence pírka, rukou, úst, jazyka či dalších neméně zajímavých částí vašeho nebo partnerova těla. Úkoly jsou rozličného charakteru a mají velice širokou škálu „žhavosti“. Při cestě do cíle můžete narazit například na nevinné lízání ouška, stejně tak vás ale může potkat splnění některého z partnerových erotických snů. A odměna pro vítěze? Nic míň, než že následující průběh večera bude zcela v jeho – řekněme rukou.

Verdikt:

Klady

  • Jednoduchá pravidla,
  • možnost vložení vlastních úkolů (erotické sny),
  • nižší cena,
  • příslušenství.

Zápory:

  • Pouze jedna varianta, jak hru hrát.

Erotická hra – Sladké hříčky

Eroticka hra sladke hricky

Obsah balení: 54 karet, fix s jedlou náplní, pouta s kožíškem, sametová stužka, herní plán, figurky, kostka

banner do obchodu.png

Jak hrát:

Pravidla Sladkých hříček opět nejsou nijak složitá. Jelikož se hra může hrát na šest způsobů, spíše než na ně se zaměříme na herní příslušenství, které je poměrně bohaté. Kartičky s úkoly jsou barevně rozlišeny podle „složitosti“ úkolů. Narazit tady můžete třeba na sladký zážitek v podobě čokoládového srdce namalovaného na vašem bříšku fixem s jedlou náplní. A jak jinak se té slaďoučké malůvky zbavit, než za účasti partnerova jazyka a rtů!

Úkoly nešetří fantazií, proto je k jejich plnění často zapotřebí i růžových heboučkých pout (s kterými si ovšem i mimo hru můžete zahrát na hodnou či zlou policajtku), nebo sametové stužky. A věřte tomu nebo ne, nezřídka narazíte i na úkoly, při jejichž plnění okusíte najednou trochu té čokoládové sladkosti, hebkého doteku (nejen) stužky a vzrušujícího sevření (nejen) pout.

Shrnutí:

Klady:

  • Bohaté herní příslušenství,
  • mnoho variant, jak hru hrát,
  • rozdělení úkolů na jednodušší a složitější,
  • skladné balení – možnost okořenit si dovolenou ve dvou.

Zápory:

  • Jedlý fix je třeba po otevření uchovávat v lednici.

Co myslíte? Dal by váš nejdražší přednost Rozkoši před Sladkým hříčkám? O to, kterou hru byste jako „dárek pro něj“ zvolila a proč, se s námi podělte na sociálních sítích. Stačí článek sdílet a v komentáři uvést svou volbu.

banner kategorie.png

Podobné zboží:

sada pro novomanžele jak vycvicit muze.png predehra eroticka hra pro pary.png plysova-pouta