Dárky pro ženy

Published on May 31st, 2018 | by Giftak.cz

0

Vystřelte si z blonďaté kamarádky: s těmito gadgety

Také máte kamarádku blondýnku a nevíte, jak ji obdarovat? Tak to jste tu potom zcela správně, protože my víme, čím obdarovat kamarádku, která je skutečná nebo třeba jenom obarvená blondýna. Pojďte se s námi podívat, jakou inspiraci jsme si pro vás dnes připravili a uvidíte, že mnoho z uvedených dárečků se hodí také pro brunety, černovlásky nebo dokonce i třeba muže. 

Jednoduché, trefné a růžové…

Jedním z typických dárků pro blondýny a také pro všechny, kdo neumějí složit zapeklitou rubikovu kostku je tato originální Rubikova kostka, kterou složí úplně každý. Rubikova kostka pro blondýny má všechny strany růžové, a proto je vlastně stále dobře složená. Jde o perfektní dárek pro blondýny, který pobaví, ale hlavně také dokáže potěšit. Předejděte zklamání vaší kamarádky, která nemusí umět klasickou Rubikovu kostku složit a dopřejte jí alespoň pro jednou pocit vítězství. 

Pít s rozumem mohou i blondýny 

Pod pojmem pít s rozumem je možné si představit různé věci, může to však znamenat třeba nutnost pít s helmou. V tomto případě jde o krásnou růžovou helmu s brčkem, díky které se může její majitel kdykoliv dobře napít. Pivní helma pro ženy se vyznačuje tím, že je možné s její pomocí pít téměř cokoliv, třeba vodu, pivo, víno nebo třeba jenom limču. Jde o skutečně inspirující prvek, který si budou chtít na večírku vyzkoušet nejenom blondýny! 

To musí mít každý 

Pero se srdcem a chmýřím v červené či růžové barvě je perfektní dárek pro všechny ženy. Zvláště pak blondýnky ocení skutečnou propisku, díky které se mohou stát hotovou parádnicí. Ačkoliv je pero skutečně okrasné, opatřené úžasným a měkoučkým chmýřím, píše modře. Proto se hodí na všechny příležitosti. Ozdobte kabelku nebo přímo kancelář vaší kamarádky a uvidíte, že ji tímto dárkem naprosto ohromíte. 

Ve středu pozornosti 

Zatímco růžové přítulné pero se může zdát někomu příliš dětinské, soubor kanadských žertíků je určen skutečně pouze pro dospělou část naší populace. Zkuste využít jeden z tradičních kanadských žertíků na vaši kamarádku blondýnu. Věřte, že o zábavu bude postaráno. Pořiďte si nálepku typu poškrábané auto či díry do skla a vystřelte si z vaší kamarádky. Můžete se podívat nejenom na její vyděšenou reakci, ale také se pobavit, až se bude škrábanců zbavovat. A pokud vám to stále nestačí, chilli párátka po skvělém obědě přijdou vhod téměř vždycky. Jenom pozor, aby je použila správná osoba. 

Rozprskne se, nebo vyskočí? 

Pozor, vajíčková válka začíná! Překvapte vaši kamarádku blondýnu třeba Skákajícím vajíčkem. Vše může proběhnout třeba tak, že se pokusíte vaší kamarádce vajíčko při chystání oběda jednoduše přihrát, ovšem nezapomeňte jí je hodit tak, aby neměla šanci je chytit. Najednou se vajíčko odrazí a hop, žádné škody nenadělalo. Co může být lepšího, než někoho vyděsit tak neškodným dárkem? 

Nový mozek, proč ne? 

Inspirace není nikdy dost, a to samozřejmě platí i pro tvůrce této hračky. Antistresový míček mozek nejenom zažene stres, ale hlavně poskytne obdarovanému zcela zásadní informaci o jeho životě. Třeba o tom, že mu vlastně takový mozek může chybět. Anebo se naopak může obdarovaný domnívat, že je mezi přáteli nazýván chytrákem nebo přímo mozkem, a proto byl tak úžasným dárkem obdarován. 

Takže pokud už jste ten správný dárek pro vaši blonďatou kamarádku našli a rádi byste pomohli s výběrem dárků také ostatním, rozhodně se nemusíte obávat a sdílení na Facebooku můžete zahájit právě teď. Inspirace není nikdy dost. O tom ví své i Giftak.cz, který vás dokáže inspirovat ve dne i v noci. 

Související zboží:

Tags: , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑