Home Inspirace Vybíráte dárek pro své přátele? Nechte se inspirovat!

Vybíráte dárek pro své přátele? Nechte se inspirovat!

44
0

Vybíráte-li dárek nebo malou pozornost pro ženu, a je jedno, jestli jde o svátek, narozeniny, nebo jí prostě jen chcete udělat radost, je nutné si předem ujasnit, o jaký typ ženy v případě vaší obdarovávané jde.

Jak moc dobře znáte její koníčky, hobby? Je vášnivou čtenářkou? Pořiďte jí držák na knihu adirondack. Nejen že dárek bezpochyby využije, ale ještě poslouží jako stylová dekorace!

Pro ženy s láskou k hudbě je tu hudební hrnek houslový klič. Designový keramický hrnek malovaný černou a stříbrnou barvou zpříjemní dámám chvilky u kávy či čaje.

Parádnicím a ženám, které o sebe rádi pečují, darujte zrcátko s hřebenem, aby už nemusely po kabelkách tahat neskladný kartáč na vlasy a křehké zrcátko, ale pouze tohoto kompaktního pomocníka. A pro domácí rozmazlování je tu gelová pedikúra. Ohromte ji tímto darem, se kterým se koupelna rázem promění v luxusní lázně!
Pokud má oslavenkyně dlouhé a krásné kadeře, nadchnou ji magické natáčky. Jejich použití je snadné, nádherné a nespoutané lokny vytvoří během jediné noci.

magicka svicka srdce.png

Romanticky založené ženy ocení atmosféru dokreslující kouzelnou svíčku ve tvaru srdce, která mění barvu během hoření a zpříjemní každý večer svými relaxačními účinky.

Nebo je vaše dívka spíše než snílek s hlavou v oblacích technicky zdatný „klučičí“ typ? Horlivá pořizovatelka fotografií a krátkých videí?
Pak je pro ni tím pravým dárkem smartphone projektor! Dokáže až 8x zvětšit pořízené snímky a v celé své kráse je promítne na velkou bílou plochu, například plátno nebo pokojovou stěnu.

Pokud vás naše inspirace při výběru dárků zaujala, neváhejte a sdílejte na sociálních sítích, třeba na facebooku!

Související zboží:

Hudebni hrnek detail zrcatko s hrebenem susenka pojektor pro smartphony