Home Dárky podle věku Vybíráme vánoční dárky pro babičku

Vybíráme vánoční dárky pro babičku

103
0

I když Vánoce jsou ještě daleko, krátké zastavení se a popřemýšlení o dárcích pro svoje nejbližší není nikdy na škodu. Jednak se vyhnete předvánočnímu shonu a stresu a také budete mít jistotu, že jste dárek patřičně dobře vybrali a promysleli před jeho koupí. Poté se prostě nemůže stát, že by byl u stromečku někdo zklamaný. Dnes Vám poradíme, jak vybrat dárek pro někoho výjimečného, pro člověka, který je jako druhá máma, který zpravidla vaří ta nejlepší jídla na světě a pro kterého je také těžké vybrat dárek, protože není tak blízký jako partner(ka) nebo třeba máma. Krok za krokem se tedy dozvíte, čím pod stromečkem nejvíce potěšit babičku.

1)    Vzpomeňte si, jak tráví večery

Je babička vášnivá čtenářka? Byli jste zvyklí schoulit se u ní po večerech před televizí, nebo jste se jí spíš motali v kuchyni? Věnuje všechen svůj čas vnoučatům, nebo najde nějaký i pro sebe? Ať už jste na tyto otázky odpověděli jakkoli, přinášíme Vám přehled nejrozšířenějších „babičkovských typologií“ a dárků, které jsou pro ně vhodné.

Babička čtenářka

lampicka na knizku

Pokud u ní není žádným tajemstvím, že ráda relaxuje u knížky, na čtečku e-knih ji sice asi nepřesvědčíte – ale můžete jí čtení papírových knížek maximálně zpříjemnit! S praktickou LED lampičkou na knížku může číst kdykoli a kdekoli beze strachu, aby někoho rušila. Lampičku stačí kamkoli připnout a může nerušeně číst! Její potěšení ze čtení můžete ještě znásobit praktickým Držákem na knihu, který udrží otevřenou i tu nejtěžší bichli. Rozměry držáku jsou nastavitelné podle nejčastějších formátů knih.

Babička – televizní maniak 

Pamatujete na filmové večery před televizí s prarodiči? Víte, že babička nepohrdne novou kriminálkou? Pořiďte jí zbraň proti zimě – maxi Deku s rukávy. Tato chlupatá, příjemná deka, která je v dostání ve čtyřech barvách (včetně královské modři) obsahuje mimo jiné i kapsičku na dálkový ovladač a je možné ji použít i jako župan. Večery u televize už nikdy nebudou stejné…

Deka s rukavy

Královna kuchyně

Babička, která ráda vaří pro všechny v okruhu padesáti metrů, zcela jistě ocení nové vychytávky do kuchyně. Aby si nezašpinila šaty, které jsou možná už správně „vintage“, ale zato kvalitně šité, bude se jí určitě hodit zástěra. A co třeba zástěra s nápisem „Zde velí babička“? K zástěře můžete taky pořídit dvě stylové a ladící chňapky, těch totiž není nikdy dost 🙂 Z malých, ale šikovných usnadňovačů života by mohly udělat radost nůžky na bylinky nebo dvě Srdcové formičky na pečení, které jsou vyrobené z kvalitního kovu a navíc dárkově zabalené. Její svatyni, tedy pardon, kuchyni, pak můžete ozdobit třeba dřevěnou přesýpací trojminutkou, která se bude krásně vyjímat v každé kuchyni.

 

2)    Přidejte maličkost

Ať už jsou její večery jakékoliv, maličkost od srdce nebo vtipný dárek k nim nesmí chybět. Vánoce jsou přece jen jednou do roka a blízkým lidem je třeba dělat radost. Ideální maličkostí právě pro zimní večery jsou třeba Ohřívače na ruce ve tvaru srdce. Jsou k dostání v několika variantách a zcela jistě udělají velkou radost i přes svůj nevelký rozměr.

TIP: Jako maličkost pro babičku-kuchařku doporučujeme roztomilou kytku na čaj. I obyčejná věc, jako je třeba sítko na sypaný čaj, může být totiž neobyčejná! A pokud k ní přidáte i balíček kvalitního čaje…

Ohřívač srdce.png

3)    Estetiku především

Když už se Vám povedlo vybrat dárek a přidat maličkost, nesmíte zapomenout na to, abyste dárek dárkově zabalili. Předejdete tak poškození, pokažení překvapení kvůli zřetelnému tvaru, a ještě uděláte babičce radost. Vždyť každá žena má ráda pěkné věci. Vyberte si tedy ze čtyř velikostí dárkových krabiček, babička si to zaslouží!

Přejeme šťastnou ruku při výběru dárků a věříme, že s pomocí tohoto článku a sortimentu e-shopu giftak.cz s dárkem pro babičku Ježíšek rozhodně nešlápne vedle!