Home Inspirace Vybíráme pro vás nádherné dárečky k svátku

Vybíráme pro vás nádherné dárečky k svátku

0
Vybíráme pro vás nádherné dárečky k svátku

Svátek matek, svátek otců, jmeniny – a tak by se dalo pokračovat až do nekonečna. Svátky, tedy příležitostmi obdarovat ty, kdo pro nás něco znamenají, se to v našich končinách jenom hemží. Pokud vás neustálé vymýšlení vhodných prezentů unavuje, nebaví, nebo jen nechcete skončit jako nemálo hrdinů amerických sitcomů a kupovat dárek na poslední chvíli na benzínce, rádi vám poskytneme drobnou inspiraci.

Vášnivým čtenářům

lampicka na knizkuPokud máte ve svém okolí vášnivého čtenáře, vězte, že dar v podobě knihy ho sice potěší, ale nikterak nepřekvapí. Knihou byl s největší pravděpodobností obdarován už při všech možných příležitostech, zkuste jej tedy překvapit a darujte mu LED lampičku na knížku. Díky  klipu je lampičku možné připevnit prakticky kdekoliv, a tak se může čtenář ponořit do světa fantazie i na místech, kde lišky dávají dobrou noc a okolo svítí jen měsíc a hvězdy. LED lampička užitá pro četbu dlouho do noci v místech, kde nedávají dobrou noc lišky, ale partner, který by rád usnul dříve, než bude kniha dočtena, pak bude darem hned pro dva najednou.

Nepostradatelný pomocník

Hledání otvíráku na pivo ve chvíli největší žízně se v mnoha případech dá přirovnat k hledání jehly v kupce sena. Růst žízně jakoby způsoboval pokles pravděpodobnosti nálezu otvíráku geometrickou řadou. Neocenitelnou pomůckou v kuchyni je proto otvírák ve tvaru půllitru, který lze díky magnetu připevnit na místo, kde se samotné pivo v tom nejlepším případě, pomineme-li sedmý schod, nachází – tedy na lednici.

otvirak na pivo

Sofistikované sprchování

Sprcha, ať už jako rituál, který následuje po probuzení, nebo večerní očista po dni plném práce, je místo určené k relaxu. K dokonalosti tohoto aktu chybí pouze jediné, a to rádio do sprchy. Toto sofistikované zařízení v koupelně jistě zaujme nezanedbatelnou úlohu, může být totiž partnerem při zpěvu duetů stejně jako důvěryhodným informátorem o tom, co se zrovna děje ve světě.

radio do sprchy

Řešení nesmrtelného sporu mužů a žen

hrejive papuce do usb

Pokud osoba, kterou se chystáte obdarovat, neholduje čtení, pivu, ba ani zpěvu ve sprše, možná bude trefou do černého praktický dárek v podobě hřejivých plyšových papučí do USB. Zima, jakožto roční období, je sice v nedohlednu, je však třeba vzít v potaz, že věčný spor mužů a žen o to, jaká teplota v místnosti je optimální, se s příchodem léta dostává pomalu ale jistě ke slovu. A jen co pomine čas klimatizace, přijde opravdová zima a nekonečné hledání kompromisu žádoucího nastavení termostatu. Cestu z bludného kruhu úskalí ročních období lze absolvovat, jak jinak, než v originálních plyšových papučkách.

Vybírejte další dárky a drobnosti k svátku na www.giftak.cz