Home Inspirace Vybíráme dárky z vás! 4 nápady na dárky, které vám usnadní výběr

Vybíráme dárky z vás! 4 nápady na dárky, které vám usnadní výběr

0
Vybíráme dárky z vás! 4 nápady na dárky, které vám usnadní výběr

Pokud při výběru dárků tápete a nevíte ani, nad čím přemýšlet dřív, natož co koupit, pak je tento článek s nápady na dárky určen právě pro vás. Uvidíte, že postačí pouhé nasměrování tím správným směrem a sami zjistíte, že výběr dárků je prostě a jednoduše hračka! Navíc vybíráme z novinek na e-shopu za posledních několik týdnů, takže budete mít jistotu, že každý dáreček bude z řady originálních a neokoukaných 🙂

Pokud má váš dárek být… romantický

Pokud hledáte romantický, milý a přitom decentní a víceméně univerzální dárek, s Dárkovým setem ‚Orient Collection‘ z Asie rozhodně nešlápnete vedle. Jedná se o relaxační sadu, která obsahuje kouzelné kvetoucí čaje, vonné tyčinky přímo z Nepálu a keramického slona, který je symbolem štěstí. Tímto dárkem nemůžete nijak urazit, pohoršit ani nic takového, přinese jen a jen radost.

Kvetouci caj sada

Pokud má váš dárek být… veselý

Ledovy barmanVeselý dárek se nemusí automaticky rovnat dárku, který vykouzlí úsměv na tváři hned po vybalení, stačí, když ty úsměvy bude produkovat při používání 🙂 Tak přesně tuto schopnost má Ledový barman – už název napovídá, že půjde o spolehlivý zdroj veselí, alkohol. Kromě toho je to ale praktická pomůcka: obdarovaný se už nikdy nebude muset stresovat s nevychlazeným pitím, bude stačit je poslat do sklenice přes tuto ‚skluzavku‘, která zvládne tekutinu po cestě vychladit na optimální teplotu!

Pokud má vás dárek být… praktický

projekcni budikČistě praktický dárek většinou bývá, jak se jistě shodneme, nuda. Roztomilý projekční budík ale není jen praktický, ale je navíc… roztomilý. A také podsvícený a stylový. Jeho základ je mléčně bílý a trochu připomíná věšteckou kouli, ale jakmile se setmí, hned se dočkáte jiné podívané! Budík je podsvícený hned několika barvami a především – stačí stisknout tlačítko a aktuální čas se zobrazí na zdi. Tato vychytávka vykouzlí úsměv na tváři i těm, co ze srdce nenávidí budíky a vstávání 🙂

Pokud má váš dárek být… ideální pro děti

Přiznejme si to: dárek pro děti musí být maximálně kouzelný, maximálně vtipný, středně plyšový a minimálně užitečný. A tyto požadavky do puntíku splňuje Plyšová kravička. Rozkošné plyšové zvířátko vypadá, jako by spalo, už samo o sobě, a když mu zmáčknete packu, začne se chovat málem jako člověk – pochrupovat, odfukovat a oddechovat a dokonce i dýchat a zdvihat bříško. Děti si tohoto spícího parťáka jistě zamilují.

 Chrapajici plysove zviratko

Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Nevadí, můžete se odpíchnout od našich nápadů a sami zapátrat v sortimentu Gifťáku po jiných dárečcích!