Dárky pro muže

Published on August 22nd, 2014 | by Giftak.cz

0

Vybíráme dárky pro kluky k narozeninám. 3 tipy uvnitř článku.

Zatímco kluci jsou s dárkem pro svou slečnu hotovi raz dva, my holky si můžeme hlavu zlámat nad tím, co svému nejdražšímu koupit k narozeninám. Když už nás napadne něco, o čem by náš milý pronesl ta nejupřímnější lichotivá slova, nachází se to většinou v cenové kategorii s podtitulem „nedostupná“. Pojďme se tedy podívat na 3 tipy na dárek pro kluky, které jsou cenově dostupné a přitom nešetří na originalitě.

Kam s penězi

mighty wallet penezenkaPořádná peněženka by neměla chybět v kapse žádného muže. A designová peněženka Mighty wallet – Go All Out z recyklovaného materiálu Tyvek si přívlastek „pořádná“ rozhodně zaslouží. Tyvek je výborný materiál, který díky svým vlastnostem zajišťuje odolnost peněženky proti protrhnutí či skvrnám. Peněženka splňuje nároky i těch nejnáročnějších mužů, je totiž tenká, tvrdá, stylová a k tomu i ekologická. Pokud by se vám nelíbil námi vybraný look Go All Out, můžete se podívat i na další Mighty wallet peněženky s různými jinými zajímavými designy.

 penezenka mighty wallet simpsonovi  penezenka mighty wallet obalka  penezenka mighty wallet mapa  penezenka mighty wallet dolar
 Peněženka Simpsonovi  Peněženka dopisní obálka  Peněženka mapa  Peněženka dolar

Další zajimavé motivy najdete zde: Peněženky Mighty wallet

Pořádně to roztočte!

alkoholova ruletaAbyste to s vašim drahým a jeho přáteli na narozeninové párty pořádně roztočili, darujte mu alkoholovou ruletu. Hra je určena pro 2 – 8 hráčů a existují dvě varianty, jak hru hrát. Poloviční abstinent je varianta, kdy jeden hráč roztočí ruletu, vhodí kuličku, a tam, kde se kulička zastaví, musí vypít panáka se stejným číslem. Vítězem se stává ten, kdo vypije posledního panáka. Druhá varianta je pro „pokročilé“ hráče. Od té první se liší v tom, že se panáky po určité době doplňují, čímž se vždy začíná další kolo. Vítězem může být třeba ten, kdo po desátém kole zvedne levou nohu a při tom se pravou rukou dotkne nosu. Fantazii ve tvorbě pravidel se meze nekladou!

Konec žhavých polovodičových obvodů

chladici podlozka pod notebookPatří-li vaše drahá polovička mezi milovníky počítačových her, určitě ocení chladící podložku pod notebook. I toho nejklidnějšího hráče totiž pořádně rozpálí selhání PC, když se přehřeje zrovna při finálovém souboji. Tuto vychytávku ovšem ocení nejen hráči, ale i pilní studenti či pracanti. Ty tak můžete zachránit před infarktem způsobeným ztrátou několikahodinové práce v důsledku přehřátí přístroje. Díky ní i v nejrozpálenější vesmírné přestřelce nebo při žhavých chvilkách před horkým deadlinem, můžete zachovat dokonale chladnou hlavu. A pomyslnou třešničkou na dortu je fakt, že podložka slouží také jako USB HUB se čtyřmi USB porty.

nafukovaci podlozka pod notebookVkusná nafukovací podložka laptop lilo

Další originální kousky prohlížejte na webu giftak.cz, nezapomeňte také sdílet článek s přáteli.

Tags: , , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑