Dárky pro muže

Published on June 17th, 2018 | by Monika Novakova

0

Vyberte stylový dárek ke Dni otců

Den otců může být tak krásným svátkem jako je třeba Den matek nebo Den dětí. I muži totiž musí vědět, že jsou milováni a že je máme rádi. K tomu je zapotřebí mužům nejenom slovně lichotit, ale hlavně je dokázat vhodně obdarovat, a to ve správnou chvíli. Třeba ke dni otců. Podívejte se, jak stylově a zcela originálně obdarovat vašeho tatínka, manžela dědečka či třeba bratra.

Lesní relaxace pro tatínky 

Tatínci si často přejí vypadat dobře ve společnosti ostatních, ale také třeba při sběru hub. Proto pro ně byl vynalezen houbařský set,  který se hodí po všechny muže a hlavně tatínky, kteří jsou vášnivými i příležitostnými houbaři. Dopřejte vašemu tatínkovi nebo manželovi úžasný odpočinek ve stylu lesní relaxace a obdarujte ho kvalitním košíkem i taškou, stylovým oboustranným kloboukem a houbařským nožíkem, který je doplněn o štěteček a pinzetu.

S tatínkem musí být zábava

Každé dítko touží po zábavném, veselém a originálním tátovi. A díky setu Magic plastic výroba balónků může být hračičkou každý tatínek. Díky této sadě si všichni společně můžete nafouknout tvarované balónky a z nich vyrobit medvídka, králíčka, pejska nebo cokoliv jiného, co vám umění a fantazie dovolí. Uvidíte, že tatínek při pohledu na různě barevné balónky z netoxického materiálu zajásá a s nudou už se nikdy nesetkáte.

Táta roku se nezapře

Žertovné tričko Táta roku je zcela jedinečný dárek, díky kterému bude zřejmé, že se jedná o muže, kterému role tatínka skutečně sedí. Výjimečnost trička zcela stylově podtrhuje zrýmovaný text, kteří říká: „Táta roku dokonalý, milují mě velcí, malí!“ Díky tomuto dárečku se bude tatínek dětiček cítit jako skutečný a stylový otec.

Stylový i při práci

Naprosto unikátní dárek můžete věnovat tatínkovi, který chce být originální a naprosto jedinečný. K tomu jsme si pro vás připravili červenou USB myš sportovní auto – bezdrátová. Tato úžasná věcička zcela s přehledem zastoupí klasickou myš, protože disponuje třemi tlačítky jako je tlačítko pravé, levé a skrolovací kolečko. A ještě lepší je, že spodek autíčka díky snímacímu červenému senzoru jemně svítí a budí tak ten nejlepší dojem.

Jak vidíte, oslavit Den otců nemusí být vůbec náročné, a to z pohledu vašich časových možností, ale také z pohledu vaší peněženky. Za velice přístupné ceny můžete otcům pořídit zajímavé, a přitom velice praktické dárečky. Dárky pro muže tak lze vyřešit skutečně snadno.

Tak teď už víte, jak oslavit Svátek otců, tak šup šup na některou ze sociálních sítí, kde můžete své nápady předávat ostatním ženám a ulehčit jim tak jejich důvtip a originalitu při nakupování dárků pro tatínky a všeobecně muže. Své zážitky sdílejte na facebooku a podpořte ostatní zoufalé ženy.

Související zboží:

Tags: , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑