Home Inspirace Vyberte rodičům dárek, na který jen tak nezapomenou

Vyberte rodičům dárek, na který jen tak nezapomenou

22
0

Vymyslet skvělý dárek pro rodiče třeba k Vánocům nebo k jejich výročí, bývá pořádná fuška. Každý z nich většinou mívá jiné zájmy, a co jednoho naprosto nadchne, může druhý považovat za úplnou zbytečnost. Jednou ze zaručených cest k úspěchu jsou dárky, na které rodiče prostě nezapomenou. Protože naprosto předčí takové stálice, jako jsou nový mixér nebo další sada nožů.

Projektor Laser sphere

Fantastickou polární záři připomíná uklidňující růžovo-fialová mlhovina, kterou umí vykouzlit projektor Laser sphere. Rodiče ho ocení zejména po náročném dni, kdy při sledování magických kombinací barev snadno zapomenou na všechny starosti. Laserový projektor se také stane obdivovaným miláčkem všech jejich párty. Odnímatelná kopule o průměru 12 centimetrů nabízí hned dva druhy světelných efektů.

svetelny projektor laser sphere

Laser sphere projektor vám vykouzlí krásnou show na zeď

Zamilované rukavice

zamilovane rukaviceRodičům už sice není sedmnáct, ale procházku ruku v ruce si většina z nich dopřeje ráda. Prokřehlé prsty svírající neméně studenou dlaň toho druhého ale mohou takovou pohodovou chvilku nepříjemně zkrátit. S rukavicemi pro zamilované tyhle starosti odpadají. Ve velké dvojrukavici je dost tepla i místa pro oba. Samozřejmě ji doplňují dvě klasické rukavice, které lze využít i jako samostatný pár.

Stírací mapa

Vloni Itálie, letos Turecko a příští rok třeba Maroko. Vzpomínky na zážitky z cest nevyblednou díky originální stírací mapě, do které si rodiče budou přidávat jednu zemi za druhou. S takovým pomocníkem se pro ně cestování snadno stane životní vášní.

Volit můžete z několika variant. U všech se dá svrchní vrstva barvy snadno seškrábnout třeba mincí. Jásavá barva pod ní ohlásí, že tady už jsme byli. Každá mapa rovněž dorazí v ochranném tubusu. Ten využijete zejména u nejmenší cestovní varianty. Větší mapy s propracovanými geografickými detaily jsou určené k zavěšení na zeď. V elegantním provedení deluxe je navíc každý stát vykreslený jinou barvou.

stiraci mapa sveta deluxe

Stírací mapa deluxe – seškrabte si místa, které jste již navštívili, nechte si mapu zarámovat a pověste si ji na zeď 

Rukavice pro smartphony

rukavice pro smartphonyZase vám rodiče nestihli vzít hovor, protože mají dotykový displej a než si sundají rukavice, dávno to vzdáte? S rukavicemi speciálně vyvinutými pro ovládání smartphonů mohou telefonovat i smskovat  klidně v mínus deseti a prsty přitom budou mít v teple. Díky klasickému černému designu se stanou elegantním a užitečným zimním doplňkem. Volit můžete z několika provedení.

Retro stojan na mobil

I když jsou dlouhé hovory doménou zejména maminek, ani pánům není zrovna příjemné, když je po deseti minutách začne do ucha pálit zahřátý mobilní telefon. S retro stojanem na mobil v podobě pevné linky z 80. let si rodiče vyřídí své hovory mnohem pohodlněji. Velké sluchátko se dobře drží a díky typickému zkroucenému kabelu si při telefonování mohou hovět třeba na oblíbeném gauči.

Tato retro lahůdka je k mání v černé, bílé, červené či zelené barvě. Na sluchátku rodiče najdou i šikovné tlačítko pro přijímání a pokládání hovorů. Mobilní telefon se k němu připojuje s pomocí tří a půl milimetrového jack konektoru, díky čemuž je zařízení kompatibilní s většinou mobilů na trhu.

retro stojan na mobil telefon

Retro telefon jako stojánek a nabíječka pro váš mobilní telefon

Chcete další tipy na neokoukané dárky nejen pro rodiče? Stáhněte si náš e-book, do kterého jsme vybrali ty nejžhavější kandidáty.

Kompletní nabídku originálních dárků najdete na našem e-shopu Gifťák.cz.