Home Inspirace Výběr dárků může být jednodušší, než jste čekali

Výběr dárků může být jednodušší, než jste čekali

0
Výběr dárků může být jednodušší, než jste čekali

Nebudeme si nic nalhávat a zcela otevřeně si přiznáme, že vybrat dárek, který se bude darovanému nejenom líbit, ale především mu přinese užitek, není ani trochu jednoduché. Naštěstí je tu Gifťák, který vám poradí, co neopomenout a na co myslet při výběru dárků.

Než začnete se samotným výběrem, nejdříve si zodpovězte otázku, kolik let obdarovanému je, jakého je pohlaví a především, jaké jsou jeho hlavní charakteristiky. Je pesimista, nebo je naopak známý svojí pozitivní náladou a smyslem pro humor? Ať už je váš přítel či přítelkyně, kamarád či kamarádka, příbuzný nebo kolega v práci jaký chce, díky Giftáku najdete vždy ten pravý dárek.

geek usb hub rozdvojka clovekJestliže se váš obdarovaný řadí k mladší generaci a miluje všechno, co je netradiční, pak ho jistě zaujme USB HUB člověk, což je panáček, který v sobě ukrývá čtyři USB porty a může tak zpříjemnit nejenom práci u počítače, ale především pobavit svým vtipným provedením ve tvaru roztomilého panáčka.  Jeho hlavní prioritou je vhodnost pro všechny operační systémy a možnost zapojení bez jakékoliv předchozí instalace.

dizajnove rozbite sklenickyJestli právě přemýšlíte nad tím, že obdarovaný není milovník roztomilých věcí ani počítačových vymožeností, pak mu zkuste zabalit rozbité skleničky. Jak  správně tušíte, v případě výběru tohoto dárku bude potřeba myslet na to, aby byl oslavenec obdarován dostatečným smyslem pro humor a především nadhledem. Dvě kvalitní skleničky vás ohromí již na první dojem a to nejenom jako osobu, které je dar určen, ale především jako hosta, kterému bylo do skleničky nalito například víno nebo pivo.

Při výběru dárků je však třeba pamatovat na to, aby byl dárek adresován tomu, komu je určen. Rozhodně se nenechejte zmást a ženám či mužům bez dobrodružného ducha nezkoušejte darovat Kempingovou sprchu 15 l. Tato skvělá věcička by je totiž mohla pěkně zchladit nebo v dobrém počasí naopak krásně zahřát. Díky jejímu snadnému použití a jednoduchému ohřívání díky černému zbarvení, které přitahuje sluníčko, by se i z odpůrců všeho dobrodružného mohli vyklubat milovníci  neobvyklých zážitků.

Zavesna sprcha kemping

Kempingová sprcha

razitka like dislike libi se mi nelibi se mi

Při výběru dárků vždy postupujte systematicky a vybírejte na Giftak.cz, kde jsou dárkové předměty řazeny nejenom podle pohlaví a věku, ale také podle stylu a účelu. Díky vhodnému řazení zjistíte, že Facebook razítka LIKE & DISLIKE patří mezi skvělé gadgets, které nesmí chybět na žádném stole Facebookových maniaků. Díky těmto razítkům zcela jasně a jednoduše vyjádříte svůj názor na jakýkoliv dokument.

Hledáte-li vhodný dáreček k padesátinám ženy, pak během několika málo minut zjistíte, že je vhodný třeba Rámeček rozbij sklo střední – 50 vše nejlepší. Při koupi tohoto originálního dárku nezapomeňte zvážit, zda-li je test v rámečku pro oslavence skutečně trefný: „Cožpak je to normální doba, když je takovým mladým dívkám a chlapcům, jako jsme my, zničehož nic padesát?“

vtipna tabule darek k 50 narozeninam

Vtipný rámeček – dárek  k 50. narozeninám

Takže teď už pravděpodobně víte, jak začít s výběrem dárků, ale pokud jste stále nekápli na to pravé, rozhodně své okolí nezklamete propiskou ve tvaru kočky, která se stane nejenom ozdobou každého pracovního i osobního stolu, ale především ocenitelnou hračkou, která přijde vhod, kdykoliv nebudete schopni najít svoji propisku.

Nyní už stačí jenom kliknout na Giftak.cz a nechat se vést svojí fantazií, intuicí a především vhodným a systematickým rozřazením všech dárečků. Vždy myslete na to, k jakému účelu je dárek určen, komu má udělat radost a především, k čemu má vyvolenému posloužit. Pak už stačí vstoupit do té správné kategorie dárků na Giftak.cz a dárky máte vyřešeny během jedné chvilky.