Home Inspirace Vtipný hrnek – originální dárek, díky kterému si na vás obdarovaný denně...

Vtipný hrnek – originální dárek, díky kterému si na vás obdarovaný denně vzpomene

60
0

Vybíráte dárek pro někoho blízkého a chcete, aby vás měl dotyčný každé ráno doslova před očima? Potěšte ho originálním „kafáčem“ (/čajovníkem, pro nepříznivce ranní kofeinové bomby), díky kterému si na vás obdarovaný vzpomene alespoň jednou denně. Hrnků navíc není nikdy dost – z nějakého důvodu mají sklony k častému rozbíjení, takže hromadění zásob není vůbec od věci.

samomichaci liny hrnekMáte rádi předměty, které už samotnou svojí existencí vyjadřují nějaký postoj? Pak je tu – univerzální a pravdivý, hrnek „Nenávidím pondělí“ spojuje všechny odpůrce krušných začátků týdne, a to napříč věkovými kategoriemi. Potěšíte studenta i starší generaci.

Pokud máte doma lenocha, pro kterého je i otevření příborníku a vytažení lžičky nezvládnutelný úkol, nebo naopak stylaře, který musí mít i ponožky dokonale vychytané, přinášíme vám inspiraci! Tak či tak, samomíchací hrnek se prostě a jednoduše neztratí! Po přidání všech ingrediencí jen zmáčknete tlačítko a voilá, nápoj bude pečlivě zamíchaný.

Možná se stalo i vám, že musíte čelit každodenním útrapám života s „ekoteroristou“. Máte doma pět různých košů na různé druhy odpadu a už jste se poněkolikáté našli na happeningu nebo demonstraci? Ukažte své porozumění (alespoň ve směru jeho životního stylu) tímto CO2 hrnkem! Vypadá jako obyčejný hrnek s mapou světa, po nalití horkého nápoje se ale hrnek pěkně vybarví – ukáže státy, které mají na svědomí největší znečištění oxidem uhličitým, a která země ovládá „eko lifestyle“.

termocitlivy hrnek eko

 Termo-citlivý hrnek zobrazující země s největší produkcí CO2

potapejici se hrnekUžije vás na různé vtípky, ptákovinky a pranky a rádi bavíte okolí? I takový dárek, jako je úplně obyčejný hrnek se může stát skvělým šprýmem. Představte si, jak někoho obdarováváte hrnkem, který se… zapustil do krabice?! Potápějící se hrnky jsou navrženy tak, aby působily, jako by se pomalu nořily do stolu, podobně jako třeba Titanic do hlubin moře. Originálnější dárek už neseženete!

 

Který je vaším favoritem? 🙂 Samozřejmě vás ale nechceme omezovat jenom na náš výběr – kategorii vtipných a originálních hrnků si  probrouzdejte i sami!