Home Dárky podle věku Vtipné dárky pro teenagery

Vtipné dárky pro teenagery

0
Vtipné dárky pro teenagery

Dárky se dělí na dvě skupiny. Na dárky nudné, praktické, ideálně měkké nebo s elektrickou zástrčkou, v nejlepším případě oboje. Nenadchnou, vydrží přesně do konce záruční doby a značí naprostý nedostatek originality. A potom na dárky vtipné, nápadité, které možná nevydrží navěky, v paměti však zůstanou ještě dlouho. A právě na tyto typy dárků nalákáte každého v pubertálních létech člověka duší „věčně mladého“. Přinášíme Vám proto tipy na nejlepší a nejvtipnější dárky pro teenagery, které pobaví nejen obdarovaného, ale i jeho okolí.

banner do obchodu.png

Pan Vtipálek

Pobaví právě toho „Vašeho“ teenagera nejvíc, když může někoho pořádně vypéct? Darujte mu nástroj k jeho vtípkům! Dárek jako pero ve tvaru jointu jej zaručeně pobaví, a zděsí každého, kdo s ním v budoucnosti bude sdílet učebnu či pracovnu. O něco nevinnější hračkou je Boxovací propiska. Ta po zmáčknutí páčky doslova odbije všechny problémy pryč, vyrazí z ní totiž boxerská rukavice z měkké gumy. Teenager bude nadšen, okolí bude zděšeno.

boxovaci propiska.png

iNternetový závislák

Pokud se teenager, jak se často v jeho věku stává, nehne od telefonu, umožněte mu s ním i spát, a to doslova. Zcela určitě jej potěší i pobaví polštář s potiskem iPhonu, na kterém se díky polystyrenovým kuličkám uvnitř bude krásně spát. Kdo by se nechtěl stylově válet po ikonkách iPhonu?

Káva s nadhledem?

Chcete-li darovat pravou ptákovinu, darujte Emoji zavařovačku s brčkem! Perfektní na letní limonády a zaručeně COOL! S tímto hrníčkem se nedočkáte žádného teenagerského protaženého a zklamaného obličeje, právě naopak.

Další (nejen) vtipné dárky najdete na Giftak.cz

banner do obchodu_v2

Související zboží:

virtualni realita bryle.png meteo stanice pro deti.png joint tuzka pero.png