Home Dárky pro muže Vtipné dárky pro muže podle typu osobnosti. Zjistěte si podle článku povahu...

Vtipné dárky pro muže podle typu osobnosti. Zjistěte si podle článku povahu vašeho muže a nejvhodnější dárek!

86
0

Jak vybrat vtipný dárek pro muže? To je pěkně tvrdý oříšek, k jehož rozlousknutí je zapotřebí nutná dávka nápaditosti a nemálo kuráže k riskování. Právě tento článek vám může pomoci s výběrem důvtipně vtipného dárku pro vašeho nejdražšího. Hned na začátku si vyplňte malý dotazníček a odhalte povahu svého protějšku. Výběr dárku pak bude maličkost. Tím spíš, když pro každý typ muže vám nabídneme extra tipy na „vtipný dárek právě pro něj“.

Jaká je jeho představa o ideálním večeru ve dvou?

a)      Kino, divadlo, koncert – prostě kultura a pak deci ve vinárně.

b)      Film doma, víno, popcorn.

c)      Nějaké to společné pivo, víno v „ulicích“ a podle nálady případně větší party.

Jaký je vztah vašeho protějšku ke sportu?

a)      Je to aktivní sportovec.

b)      Sport má rád, ale spíš v televizi.

c)      Sport nijak neřeší.

Jaké oblečení má na sobě nejraději, když je ve společnosti?

a)      Gentleman tělem i duší – jedině v obleku!

b)      Půl na půl – džíny a košile, svetříky.

c)      Sportovní – kraťase, sandále, trika, mikiny.

Nejraději má komedie typu:

a)      Zahraniční klasika (Četník ze Saint Tropez, Muž z Acapulca, Sudá a lichá)

b)      Česká klasika (Homolci, Postřižiny, Samotáři atd.)

c)      Crazy komedie (Scary movie, Bláznivá střela apod.)

Jak dlouho se „upravuje“ před odchodem ven?

a)      Skoro tak dlouho, jako vy – nebo déle.

b)      Rozmýšlí se, co na sebe, a výsledek letmo konzultuje se zrcadlem.

c)      Dá na sebe to, co má po ruce, a hotovo.

Ryzí gentleman

Pokud vám na vašeho partnera nejčastěji sedělo písmenko a), pak máte doma muže velice šarmantního a dbajícího na svůj vzhled a vystupování. Takový muž si na sebe nejspíš nevezme triko s vtipným nápisem, nebo nevyžahne u zápasu Sparta – Slavie dvě plechovky z pivní helmy. Trefou do černého u pana „dokonalého gentlemana“ bude například zámek na lahev nebo dárkový set na víno – tedy z toho praktičtějšího soudku. A ze soudku méně praktického, ale zato vtipem nešetřícího, by to mohl být třeba golf na wc nebo drbátko ballscratcher. Jednoduše vtipné dárky, které si s dětinskou radostí bude užívat v soukromí.

drbatko na koule pro gentlemany sada na vino wc golf
Drbátko na koule pro gentlemany Dárová sada na víno WC golf

Pan správňák

Muž s nejčastější odpovědí b) není žádné béčko. Naopak. Na plese se dokáže proměnit v nejgalantnějšího tanečníka, zatímco ve chvílích domácí pohody je dokonale uvolněný a srší energií a vtipem. Pokud chcete udělat radost takovému sympaťákovi, měl by váš dárek být nápaditý a přiměřeně vtipný – nesahejte tedy po tom nejšílenějším, co na trhu je. Jestli vás váš „pan správňák“ rád překvapí vlastnoručně uvařenou večeří, obdarujte ho zástěrou Warning: Man cooking! Ta dá všem nevinným přihlížejícím včas vědět, aby raději utekli, protože tady vaří muž.

Mezi základní výbavu správného chlapa taky patří pořádný kolťák. Darujte mu jednu lesknoucí se zbraň ve formě hrnečku na kafe – aby už od rána střílel ostrými hláškami a sršel geniálními nápady.

Freestyler

Do třetice všeho vtipného a ještě vtipnějšího. Muž s nejčastější odpovědí c) je milovník všeho, co by pánové slabšího ražení nazvali šíleným. Výběr vtipného dárku pro takového partnera je tedy nasnadě. Stačí se řídit jednoduchou poučkou – čím bláznivější dárek zvolíte, tím většího úspěchu dosáhnete. Můžete zkusit například světlo na kolo, na které musí mít člověk koule. Bezpečná jízda a pozornost celého města je s takovým doplňkem zaručena! A pokud vám i tohle přijde jako slabá káva, nezbývá než pořídit muži tohoto typu Mankini.

Další vtipné dárky najdete na stránkách Giftak.cz. Pro extra vtipné kousky doporučujeme navštívit kategorii s příznačným názvem Ptákoviny.