Home Novinky Víte, co teď frčí? Novinky, které od března najdete na gifťáku!

Víte, co teď frčí? Novinky, které od března najdete na gifťáku!

27
0

Blíží se konec března a náš organismus se pomalu vzpamatovává ze zimního režimu. Je na čase přepnout do jarního modu a užít si příliv nové energie. Možná vás zajímá, co za novinky se objevilo ve světě dárků, vychytávek a gadgetů.

Penezenka Mighty Wallet lebkyZačněte jaro stylově, třeba s peněženkou Mightywallet s designem americké vlajky. Její praktická velikost se vleze do tašky, kabelky i kapsy, je tenká, lehká a skladná. Navíc je vyrobena z ekologického materiálu, který je odolný proti skvrnám a protrhnutí. A při výběru vzoru nemusíte zůstávat jen u Spojených států, vybrat si můžete z více motivů, třeba originální peněženku Lebky fiveorangepips, která nápaditě a trefně kombinuje veselé barvy s obrázky lebek a stane se tak jedinečným doplňkem vašeho osobitého stylu.

maska na spani cernaTi z nás, které spíše než radost z probouzejícího se sluníčka sužuje jarní únava, si mohou pořídit třeba masku na spaní. Maska černé barvy tlumící světlo doléhající z okolí není skvělá jen na nerušený odpočinek u vás doma, je zároveň skvělým pomocníkem na dlouhé cesty vlakem nebo autobusem, kde si díky ní snáze vychutnáte klidný spánek.

Proti melancholiím a sklíčenostem můžete bojovat také mluvící kačenkou. Veselá hračka, která umí zopakovat každé vaše slovo, které řeknete. Zvedne náladu všem bez ohledu na věk, malým nezbedníkům i starším srandistům.

plysova hracka mluvici zviratko kacenka

A pokud jste vášnivými cestovateli se vším všudy buď vy, nebo někdo z vašich blízkých, na stěně vašeho obýváku či ložnice se bude skvěle vyjímat zážitková mapa. Je to 82,5 x 59,4cm široký plakát celého světa, do kterého si můžete kousek po kousku zaznamenávat místa, která jste navštívili. Napříč všemi kontinenty.

Navíc, když už vás omrzí obyčejné cestování a jste znudění procházením pamětihodností a válením se na pláži u moře, najdete tu tipy na zážitky adrenalinové. Co si takhle vyzkoušet potápění se se žraloky nebo mořskými krokodýli? To je aspoň ta pravá zábava!
A pokud tyto zážitky nebudou vaše poslední, hned po návratu si vše můžete poznačit na zeď do mapy a mít tak denně na očích, co všechno už jste stačili prožít a přitom si plánovat další neobvyklá dobrodružství.

zazitkova stiraci mapa sveta

Stírací mapa – nejen adrenalinové zážitky ve světě

Jestli se spíše než výletovat chystáte slavit, co by to bylo za oslavu bez vystřelovacích konfet? Vtipný doplněk každé party, který rozproudí zábavu a pobaví celou společnost nebo se postará o parádní překvapení pro nic netušícího oslavence.

Na závěr můžete udělat radost své babičce! Zástěra Zde velí babička je vtipným a milým dárkem zároveň. K zástěře můžete pořídit i rukavici do sady.

Doufáme, že jste si z naší nabídky novinek vybrali, a pokud ne, zavítejte rovnou do Kategorie novinky v obchodě a sledujte, co vám padne do noty.