Home Inspirace Víme, jakým dárkem potěšíte cyklistu

Víme, jakým dárkem potěšíte cyklistu

311
0

Cyklistika patří v Česku k suverénně nejoblíbenějším sportům. Na kola sedají náctiletí, rodiče s dětmi i aktivní senioři. Proto patří dárky s cyklistickou tematikou k velmi vyhledávaným. Podařilo se nám vyzpovídat pana Aleše, který přišel do naší brněnské prodejny s dotazem, zda bychom neměli nějaký zajímavý narozeninový dárek pro jeho bratra – velmi zapáleného kolaře. S jeho svolením tipy na dárky pro cyklisty nabízíme i vám.

Proč jste zamířil zrovna do Gifťáku?

Brácha si součástky na kolo, dresy i doplňky velmi pečlivě vybírá, takže dávat mu něco takového nemá smysl. Určitě bych se netrefil do toho, co potřebuje. Ale protože je cyklistika jeho opravdový kůň, on dokonce jezdí i na sněhu, chtěl jsem něco s touto tematikou. Když jsem hledal dárek pro sestru, uspěl jsem právě na Gifťáku, a proto jsem přišel i teď.

Co vám padlo do oka?

Určitě pirátská vlajka na kolo, ta je pro bráchu jak dělaná. On se totiž pořád chlubí, jak v kopcích předjíždí ty zadýchané rekreační jezdce. Když kolem nich profrčí ještě pirátská vlajka bude dojem dokonalý (úsměv). Pak jsem mu ještě vzal rámeček „rozbij sklo“ s lehce provokativní básničkou pro cyklisty. Nejvíce se mi líbí poslední dva verše: „Dojedeš s ním kam jen chceš, jestli při tom nezdechneš“. To naprosto sedí, když brácha přijede napůl mrtvý hlady z nějaké stokilometrové túry.

 piratska vlajka na kolo

Pirátská vlajka na kolo

 

Načerpal jste třeba i nějakou inspiraci pro příště?

Zvažoval jsem, že bráchovi vezmu stolní retro hodiny v podobě kola. Nejsem si ale úplně jistý, jestli na ně bude mít doma nějaké pěkné místo. Až k němu pojedu, pro jistotu to omrknu. Hodily by se třeba jako vánoční dárek. A protože má celkem čerstvý přírůstek do rodiny, hodlám mu příště pořídit houkačku na kolo. Tedy ne pro něj, ale pro jeho syna, kterého prý bude celé léto vozit s sebou v takovém tom dětském vozíku za kolo a později na malém kole s vodící tyčí.

stolni retro hodiny kolo

Stolní retro hodiny – kolo

A našel jste i něco pro vás?

No, padly mi do oka svítící ventilky. Když už bráchu nemůžu předjet, tak ať mám alespoň nejvíc vytuněné kolo.  A protože občas hlídám sestře její dva výlupky, vzal jsem ještě stolní bowling. Když nevyjde počasí, musím je něčím zabavit a s takovou výbavou budu určitě ten nejhodnější strejda na světě (hodně široký úsměv).

 svitici ventilky na kolo

Svítící ventilky na kolo

 

Panu Alešovi děkujeme za jeho sdílnost a přejeme mu plno radosti z dalších úlovků v Gifťáku. Pokud se vám jeho tipy na dárky pro cyklisty zalíbily, podělte se o ně také se svými přáteli na sociálních sítích. I oni mezi svými blízkými a přáteli určitě mají nějakého cyklonadšence.

vtipny ramecek cyklista

Zábavné rámečky-  cyklista