Home Dárky podle věku Vhodný dárek k šedesátinám! Žádné rozpaky, ale jenom radost!

Vhodný dárek k šedesátinám! Žádné rozpaky, ale jenom radost!

76
0

Často se stává, zejména u významných životních jubileí, že dárek od některého z nadšených dárců nezpůsobí radosti, naopak – vyvolá nepříjemné rozpaky jak na straně obdarovaného, tak poté i na straně dárce.

Gifťák je ale připraven těmto situacím zabránit. Přinášíme vám proto tipy na dárek k šedesátinám, který „se hodí“ a přinese jenom radost – jak z krásného, tak z dobře vybraného dárku. Tady jsou:

Ani po šedesátce život nekončí

Své by o tom mohl říci nejeden hudební maniak, protože hudba přece není jen pro mladé a rockové koncerty ostatně taky ne. I každý toto nadšení akceptuje, vy svoje pochopení můžete vyjádřit třeba Hudebním polštářem, který – krom toho, že se na něm skvěle spí – také přehrává hudbu tak akorát do ouška. A hodí se nejen na spaní, ale i na dlouhé cesty autobusem, autem nebo spoustu dalších příležitostí.

 hudebni repro polstar

(Veselá) Pravidla biliardu

biliardove panakyChodí oslavenec pravidelně na biliard, koule zasáhne už i poslepu a pravidla zná nejen pozpátku, ale i na přeskáčku? Pak se nemůžete trefit lépe ničím jiným než Kulečníkovými panáky! Sada devíti skleniček s „kulečníkovými koulemi“ jako podstavou je originální, vtipná, praktická a oslavenec ji určitě ocení při nejedné příležitosti.

Kniha = nejlepší přítel člověka

Víte-li, že babička, teta, nebo třeba tatínek rádi čtou a jejich knihovna málem praská? Potom jim pořiďte Světýlko na brýle a můžete se spolehnout, že uděláte velkou radost! Skvěle nahradí noční lampičku při čtení, nikoho nevyruší ze spánku a lze je využít například i k nočním cestám na toaletu. Díky malému klipu jej můžete umístit na jakékoliv brýle.

Neužitečně užitečný…

teleskopicky magnet s osvetlenim_Máte už dost všech těch nudně praktických dárků, ze kterých užitek smrdí na sto honů? Nevadí, i pro tyhle případy jsme vybaveni! Teleskopický magnet s osvětlením je skvělou vychytávkou, která, ač se zdá krásně zbytečnou, se můžu hodit například při hledání ztracených klíčů, mincí, které mají občas nožičky nebo prostě jako až 75 cm dlouhý zdroj světla – a při tom všem vypadá originálně. Pokud chcete pořídit dárek, o kterém se bude ještě dlouho mluvit… máte možnost.

Nenašli jste, co jste hledali, ať už se jednalo o dárky k šedesátinám, nebo k jinému významnému jubileu (ke kterému jdou samozřejmě použít také)? Nevadí! Zapátrejte v sortimentu giftak.cz