Home Novinky Velký přehled těch nejlepších dárkových novinek

Velký přehled těch nejlepších dárkových novinek

54
0

Během několika posledních dnů na náš e-shop přibylo tolik novinek, že může být docela těžké se v nich orientovat. Proto vám přinášíme následující přehled těch nejbombovějších vychytávek, ďábelských drobností, ale i praktických věcí.

Plážové lehátko pro knížku

drzak na knizku lehatkoVíte, jak zní odpověď na otázku „Čím potěšit knihomola?“ Zásadně ne knížkou! Šance, že se trefíte do vkusu, něčeho, co knihomol nečetl, oblíbeného autora, správné vazby a mnoha, mnoha dalších faktorů se pohybuje v řádu několika málo procent. Pokud se považujete za méně originálního jedince, zavítejte do nejbližšího knihkupectví a ptejte se po dárkové poukázce. Pokud je míra vaší kreativity ale vyšší… rozhodně byste neměli přehlédnout BOOKCHAIR – Držák na knížku.

drzak na knizku zidleBookchair je vychytávka, která se dá využít hned na několik způsobů. Může to být pouze úleva pro ruce, zmožené sedmi sty stránek v pevné vazbě, stejně jako konec věčného boje s knihou („Budeš držet takhle otevřená!“). Také se ale jedná o pomůcku pro tzv. multitasking – můžete vařit a učit se, plést a číst; nebo jako držák pro knihu, ze které zrovna něco opisujete. Praktická pomůcka potěší babičku či maminku, stejně tak ji ale využije malý školák či sestra na vysoké. Můžete vybírat hned ze dvou barevných variant.

 

Tapetové hodiny

Originální doplněk do každého obýváku – to jsou nástěnné nalepovací hodiny Big Ben. Kromě samotného hodinového strojku balení totiž obsahuje i nalepovací tapetu s motivem právě anglické hodinové věže, měřící přesně 132 cm. Takovéto hodiny nejenže dodají každé místnosti nádech stylu, také se jedná o stylový dáreček. Ať už obdarujete sebe nebo někoho blízkého, jedinečností si můžete být jisti 🙂

hodiny s tapetou big ben

Hodiny s tapetou Big Ben jsou krásný bytový doplněk který je navíc plně funkční

Citronový střik

Pokud už vás unavuje věčné zápasení s citronem a odšťavňovačem, nesoucí se v duchu „kdo s koho“, vyzkoušejte naši vychytávku – Sprej na citron „Mista citrus“. Použít jej by zvládlo  (na rozdíl od ďábelského ručního odšťavňovače) i dítě, stačí totiž jen našroubovat gadget do citronu a voilá – můžete rozprašovat citronovou šťávu kamkoli jen chcete.

sprej na citrony.png

Citronová vychytávka do kuchyně, už žádné citronové koncentráty

Netradiční poznámky

V případě, že je potřeba zapsat si nějakou informaci, se dají poměrně snadno rozlišit dva druhy lidí. Ten běžný typ si vytáhne obyčejný sešit či mobil a poznámku zapíše. Kreativní typ po půl hodině přehrabování se v tašce či batohu konečně nalezne netradiční zápisník a poznámku zapíše, podtrhá, orámuje ve třech různých stylech a ozdobí vykřičníky po obvodu. Pokud vám je právě ona kreativnější skupina poněkud povědomá, pak určitě využijete HANDBAG NOTES – Zápisník ve tvaru kabelky. K dispozici je hned v několika verzích, umírněných i barevných.

zapisnik kabelka

Nejedná se o levné kopie kabelek známých značek, ale o originální zápisníky.

Chcete, aby už vám nikdy nic jiného neuniklo? Pak nezapomeňte sledovat sekci Novinky na Gifťáku!