Home Vánoční seriál Vánoční seriál díl 8: Nápady na vánoční dárky pro babičku – tipy...

Vánoční seriál díl 8: Nápady na vánoční dárky pro babičku – tipy od naší zákaznice

34
0

I z tak triviální věci, jako je výběr vánočního dárku, se může stát docela věda. A protože chceme, aby naše články s nápady a tipy byly co nejvíce nezávislé a objektivní, požádali jsme naši zákaznici Elišku, zda by nám mohla s jedním takovým výběrem pomoci. Eliška souhlasila, a proto si nyní můžete přečíst, co by vybrala a doporučila jako vánoční dárek pro babičku:

Dobrý den, Eliško. Prozraďte nám, co přesně přispělo k vašemu rozhodnutí nám pomoci s článkem?

Dobrý den. Na začátku byl můj první nákup z gifťáku, se kterým jsem byla spokojena. Když jste mě potom oslovili s žádostí o pomoc, řekla jsem si: proč ne.

Prozradíte, co bylo předmětem vaší objednávky a zda byste produkt doporučila dál?

Ráda – šlo o lávové kameny. Dál bych je klidně doporučila, třeba jako dárek pro babičku, který jste zmiňovali. Teď v zimě se tato horká relaxační metoda určitě bude hodit. Varianta v černém pytlíku, kterou mám já, vypadá elegantně a hodí se jako vánoční dárek.

horke kameny darkova sada.png

Kdybyste z našeho sortimentu vybírala dárek pro babičku, na co byste se zaměřila?

Moje babička moc ráda vařila, takže by to určitě byly nůžky na bylinky. Úplně si ji umím představit, jak prvně brblá, že nějakou vymoženost používat nebude, ale potom je nedá z ruky. A protože k Vánocům ráda dávám víc dárků, vybrala bych třeba ještě kuchyňské chňapky se zvířátky. Jsou to nejroztomilejší, co jsem kdy viděla! V mém nákupním košíku by se ještě ocitlo sítko na citron, to se zase moc líbí mně, ale věřím, že by potěšilo i nejednu babičku.

banner do obchodu.png

A nějaký tip pro čtenáře, jejichž babička se v kuchyni necítí zrovna příjemně?

Určitě mě zaujala tato skvělá dekorace: hodiny s fotorámečky. Myslím si, že je to dobrý způsob, jak udržet kontakty a vzpomínky na příbuzné, kteří odešli (ať už z domu nebo ze světa). A kdyby někoho omrzela vlastní rodina, vždycky se do rámečků dá vystříhat jakákoli jiná fotka 🙂

Když už mluvíme o hodinách, co říkáte na Rozteklé hodiny samotného Salvatora Dalího? Myslíte, že by Vás nebo Vaši babičku potěšily?

Mě tedy ne. Jsem perfekcionista a nenávidím věci, co nejsou perfektně rovné 🙂 Naopak pro moji babičku, která sbírala nejrůznější suvenýry, doplňky a umělecká díla, by to byl hotový poklad. Jsou snem každého exhibicionisty, návštěvy si na nich totiž vykoukají oči. A i trochu méně exotickou ženu by potěšily, rozhodně je to netradiční dekorace.

hodiny slavatora daliho.png

A co by tedy potěšilo jak Vás, tak babičku?

Jsem za deku s rukávy! Jsem nejzimomřivější člověk, kterého znám, a babička na tom byla stejně. Zabalit se do takového mega županu večer u televize, knížky nebo počítače zní jako ten úplně nejlepší nápad na světě, zvláště vzhledem k zimě venku. Obzvlášť královsky modrá varianta vypadá krásně. 

Děkujeme Elišce za poskytnutí svých názorů v rozhovoru a vám přejeme, abyste našli ten nejlepší vánoční dárek pro babičku – třeba ze sortimentu giftak.cz.

banner do obchodu.png

Související zboží:

deka-s-rukavy-deluxe hodiny-s-fotoramecky nuzky-na-bylinky-detail