Home Vánoční seriál Vánoční seriál díl 9: Co takhle originální vánoční dárek pro tatínka

Vánoční seriál díl 9: Co takhle originální vánoční dárek pro tatínka

0
Vánoční seriál díl 9: Co takhle originální vánoční dárek pro tatínka

Znáte ten pocit, kdy vybíráte vánoční dárky pro rodinu, skoro všechny členy už máte ve sloupečku „splněno“ a najednou se zarazíte – položka „Tatínek“ zeje prázdnotou? Nula, nic. Žádný dárek, žádný nápad ani žádné tušení, kde začít. Tak přesně pro vás je určen tento článek, kde najdete spoustu tipů na originální vánoční dárky pro tatínka!

Když táta (rád) vaří…

…většinou pak nevypadá moc čistě ani kuchyně, ani on. Jeden z problémů lze ale snadno eliminovat! Třeba netradičními kuchyňskými zástěrami z gifťáku:

První z nich, zástěra Warning: Man cooking (nebo v české verzi Pozor: Muž v kuchyni) vtipně a naprosto přesně popisuje celý problém. Pokud má táta vybroušený smysl pro humor a ve správných chvílích dokáže uznat, že ne každý muž do kuchyně tak úplně patří, rozhodně neuděláte krok vedle!

zastera-na-vareni-pro-muze-pozor-muz-vari

Druhá v pořadí, zástěra Stand Clean Man Cooking v trendy zelené barvě, zase disponuje jinou vychytávkou: spoooustou kapes na pepř, sůl, pivo (nebo hned tři), chilli omáčku a hasicí přístroj, to kdyby se náhodou něco nepovedlo 🙂 Samozřejmostí je přiložený otvírák na pivo.

Třetí zástěra ovšem pokročila zase o kousek dál; ať už v přiložené výbavě nebo v designu. Výbavu tvoří grilovací vidlička, kleště, obracečka a rukavice – chňapka. Zástěra je celá stylizovaná do tématu fotbalu, přesněji řečeno – má potisk fotbalového hřiště a přiložené grilovací vychytávky vypadají jako fotbalové míče. K dispozici také v trávově zelené variantě. To je Zástěra s grilovacím náčiním pro fotbalisty.

A náš favorit? Třetí, fotbalová, zástěra!

banner do obchodu.png

Diagnóza: technický závislák

Měl táta vždycky novější a lepší televizi než soused? Je jeho telefon chytřejší než ten váš a prosedí celé dny u počítače? Gratulujeme, jedná se o technického závisláka! Jak jej potěšit?

Můžete mu třeba dovolit lehnout si na iPhone – a ano, je to možné 🙂 S naším polštářkem iCushion může táta zjistit, jak se leží na přijatých zprávách nebo výpisu posledních hovorů. A kdyby mu náhodou vypověděl službu jeho iPhone, pak může bez obav svůj vztek vylít na polštářku.
iPhonově se dá samozřejmě i pít ranní káva, alespoň s naším Smartphone hrnečkem aneb Představujeme vám jediný hrnek, ze kterého bude kafe technického závisláka chutnat mnohem lépe! Hrnek je vyroben z kvalitního porcelánu a potisknut mobilními ikonkami, které jsou samozřejmě jako živé 🙂

A náš favorit? iCushion! Dostává totiž iPhone do úplně jiné dimenze.

„TohleVšechnoPotřebuju“

Hodně rozšířený typ rodiče je ten, který až notoricky sbírá… všechno možné. Jen pozor, rozhodně se nejedná o žádné zbytečnosti – pouze a zásadně jenom věci, co mají styl, užitek (i kdyby ostatním přišel stokrát neužitečný) a nemá je jen tak někdo. Přijde vám tento popis povědomý…?

Pak určitě také vidíte svého tátu, jak jásá nad Gigantickou placaticí. Obří placatka, do které se vejdou téměř 2 litry alkoholu, může být rozhodně praktická – třeba na „posledního panáka“ v případě, že by nastala prohibice 🙂 Kromě toho je samozřejmě stylová, originální a je to dárek přesně pro chlapa!

giganticka placatka.png

Pokud táta vždycky patřil mezi fanoušky fyziky a každý netradiční gadget měl doma první, pak je Galileův teploměr vaším spásným nápadem. Prapůvodce dnešního teploměru v moderním provedení je technická „hračka“, která se bude skvěle vyjímat úplně kdekoli… a samozřejmě se dá využít i k měření teploty 🙂

Pokud jste zde náhodou nenalezli nejvhodnější vánoční dárek pro tatínka, zkuste zapátrat v kategorii Dárků pro muže na giftak.cz!

banner do obchodu.png

Související zboží:

zastera na grilovani pro fotbalisty.png giganticka obri placatka.png antistresovy polstar smartphone.png