Home Jak vybrat dárek Vánoční seriál díl 7: Článek pro muže – jak najít originální dárek...

Vánoční seriál díl 7: Článek pro muže – jak najít originální dárek pro ženu

42
0

V každém životě dříve nebo později nastane krušná chvíle, kdy je potřeba vybrat dárky osobám opačného pohlaví – v tomto případě ženám. Většinou to bývají ženy důležité – maminka, sestra či přítelkyně. A protože výběr dárku takovým ženám by se rozhodně neměl podceňovat, přinášíme tipy (nejen) pro začátečníky: jak vybrat vánoční dárek pro ženy.

Aby se cítila jako v ráji

Upřímně a bez servítek: cítit se jako v ráji je rozhodně snem každé ženy. A protože jsou to stvoření nejen něžná, ale také flexibilní, stačí jim k tomu třeba pořádná masáž nebo relax v domácích lázních. A právě takové domácí lázně můžete zařídit poměrně snadno.

zelatinova koupel.png

Kromě hromady svíček vám k tomu napomůže i koupelová želatina Gel Spa s uklidňující vůní levandule. Balení obsahuje prášek, který přemění vodu na želatinu, a práškový „neutralizér“, který gel zase rozpustí. Obyčejná voda se tak stane nejlepší lázeňskou kůrou s aromaoleji a příjemnou příležitostí k relaxaci.

 Psali jsme:  Domácí lázně v krabičce – recenze na koupelovou želatinu Gelicity Spa

(Nejen) pro romantickou snídani

Nikde není psáno, že své vyvolené musíte dělat radost jen o Vánocích. A přesně pro tyto účely je tu Stolek do postele. Romantická snídaně servírovaná na něm přítelkyni určitě potěší… stejně jako to, pro co je stolek určen primárně: jako podložka pod notebook třeba do postele, na pohovku nebo kamkoliv jinam. Díky odvětrávacím otvorům počítač neutrpí žádnou újmu a vzhledem k možnosti polohování s ním bude moci pracovat téměř kdekoli.

stolek-pod-notebook-do-postele

Překvapení v květináči

Snad všichni známe rozšířený vtip o květomluvě, kde růže znamená „chci Tě líbat“, stejně jako všichni víme, co vyjadřuje kaktus 🙂 Třeba ideální rostlinu pro ty, co v pěstitelství právě nevynikají – vydrží téměř jakékoliv zacházení a když kvete, krásně ozdobí každou místnost. A jak udělat darování celkem kaktusu ještě zajímavější? S naší Grow-it sadou! Rostlinku získáte (v tomto případě by bylo přesnější říci „žena získá“) až po tom, co si ji vlastnoručně vypěstujete. V sadě najdete 5 balíčků s mixem semen, 5 čistě přírodních květináčů z kokosové slupky a 5 tyčinek s disky na popis obsahu květináče.

Kaktusem naše nabídka samozřejmě nekončí. Pro kofeinové maniačky je tu sada Grow me – káva skutečně ekologická a přírodní, takže už nemusíte věřit nálepkám na obalech 🙂

A v našem sortimentu najdete i varianty podstatně romantičtější a možná i zajímavější :-)! Ať už by se mělo jednat o růži v nádherném červeném balení Grow-me „Řekni to růží“, nebo o zvláštní, čokoládou vonící rostlinku Belandieru v sadě Grow me – vypěstuj si čokoládu, tyto úžasné ‚homemade‘ květiny prostě nemůžou zklamat žádnou ženu.

vypestuj si vlastni kavu grow me.png

Tyto a další originální, praktické či romantické vánoční dárky pro ženy najdete v sortimentu e-shopu giftak.cz.

banner do obchodu.png

Související zboží:

koupelova zelatina gel spa.png stolek-pod-notebook-1 vypestuj si sam cokoladu.png