Home Vánoční seriál Vánoční seriál díl 6: Několik neotřelých tipů na vánoční dárek pro maminku

Vánoční seriál díl 6: Několik neotřelých tipů na vánoční dárek pro maminku

44
0

Je až paradoxní, že někomu, který toho člověku dá snad nejvíc, se tak špatně vybírají dárky. (Ano, řeč je o mámě). Za ta léta už dávno dostala nejrůznější druhy dárků; od dětských výrobků, vytvořených nemotornými ručičkami, přes ty „co kapesné dovolilo“ až po ty drahé elektrické. Mohlo by se zdát, že zásoba nápadů už je vyčerpána – ale je to vážně jenom zdáním.

Pokud už vážně nevíte, co tento rok koupit, zde najdete pár úžasných tipů na dárky pro maminku. Při vybírání nezapomeňte na to, že správný dárek se týká toho, co má obdarovaný nejradši, co je jeho koníčkem a při jaké činnost tráví nejvíc času. Proto jsme i my rozdělili náš článek do jistých „kategorií“.

Místo činu: Kuchyň

Jsou mámy a mámy. První druh sice doma vaří, ale s radostí by se toho zřekl, kdyby mu někdo dal tu možnost. Druhý, čím dál ohroženější druh mámy s radostí vyvařuje, peče a nic jí neudělá větší radost, než další pomůcka do kuchyně, případně příležitost uspořádat nějakou oslavu.

A právě pro druhý druh mámy jsme vybrali hned 3 krásné dárky:

Nůžky na bylinky ve stylové limetkově zelené barvě jsou novinkou v našem sortimentu a také úžasnou kuchyňskou vychytávkou. Mámu už nebudou čekat žádné pořezané prsty ani námaha s krájením bylinek, naše nůžky s pěti čepelemi tento problém vyřeší za ni.

nuzky na bilinky.png

Neméně originálním, zajímavým a hlavně praktickým doplňkem-vychytávkou do kuchyně jsou silikonové chňapky s motivem nejrůznějších zvířátek. Výhody? Nelepí a nechytá se na ně špína, jsou odolnější, zábavnější, designovější než klasické… a takto bychom mohli pokračovat do nekonečna. K dostání v následujících variantách: pejsek, rybka, žabka, prasátko a kravička.

Posledním „kuchyňským dárkem“ je něco, co spousta kuchařek zná, má a nenosí: klasická zástěra. Netradiční zástěra Zde velí máma ale rozhodně jen tak pohozená ve skříni neskončí. Je vtipná, graficky skvěle zpracovaná a praktická.

Poznámka: dostupná i v „babičkovské“ variantě. 🙂

banner do obchodu.png

Místo činu: Knihovna

Pokud máte mámu zažitou jako člověka, který tahal z obecní knihovny knížky po tunách, z knížek doma se daly stavět hrady a čtečku e-knih měla mezi prvními, dárek týkající se právě knih ji prostě nemůže zklamat. Nezklame ovšem ani o něco menšího maniaka – prostě nikoho, kdo rád čte 🙂

LED lampička na knížku se u mamky bude těšit zvlášť velké oblibě, je totiž naprosto univerzální. Dá se připnout na knížku, čtečku, oblečení nebo třeba roh postele pomocí praktického klipu a její hlavička je otočná, takže bude svítit jen tam, kam má. Čtení do noci má zelenou!

Každá vášnivá čtenářka se dříve nebo později dostane k takové té typické bichli – 700 stránek textu malinkatým písmem, tvrdá vazba, váha neudržitelná. Když se stránky začnou pokoušet o samozavření, není nic snazšího než je jednoduše zachytit s broukem. Tento malinkatý držák na knihu vyřeší všechny čtecí problémy! 🙂


Čtení kdykoli, kdekoli?
Pokud maminka vyznává zmíněné krédo a knížku má otevřenou při vaření, žehlení, úklidu i jakékoli jiné činnosti, pak ji Bookchair vysloveně nadchne. Pohodlné lehátko knížku udrží otevřenou na té správné stránce a v bezpečí!

Chcete dárek pro maminku jen doplnit nějakou knižní drobností, která bude originální, praktická a doopravdy potěší? Vsaďte na záložky s magnetem ve tvaru zvířátek – kočičky, motýla, nebo roztomilého pudla – které nejenže si zapamatují, kde ve čtení skončila, ale také ozdobí každou knížku.

Místo činu: Televize

Pokud vás i vaše kamarády máma kdysi poučovala ohledně zápletek a jmen seriálových nebo filmových hrdinů (a pořád si o tom novém filmu ráda popovídá), ideální dárek na chladné zimní večery bude určitě deka s rukávy. Dostupná je hned ve třech variantách a každá má jinou charakteristiku:

Deka EKO je nejtenčí z dek, vhodná proto na podzim nebo při mírných zimách. Barevné varianty: červená, krémová, tmavě modrá, hnědá.

Deka Eko s obrázky je variantou tenké eko deky s roztomilými vánočními potisky. Je libo zabalit se do tučňáka, nebo byste raději vypadali jako sněhulák nebo santa?

Deka DELUXE obsahuje veškerý dostupný komfort – je chlupatá, huňatá, teplá a hodí se i pro večery na Severním pólu 🙂 Barevné provedení: čokoládová, krémová, červená,  královská modř. Pro sezónu 2016 plánujeme i nové barevné varianty – tmavě šedou, zelenou a fialovou.

deka s rukavy deluxe.png

Místo činu: Zahrádka

Pokud máma trávila většinu volného času na zahradě, skleníku nebo v zimní zahradě, určitě jí rozkvetlá příroda bude v zimě chybět a řezané květiny zaženou stesk jen na pár dní. Můžete jí ale zlepšit náladu „rostlinkou“, která jen tak neuvadne – úžasným rostoucím krystalem s podsvícením a milým vzkazem. Krystal si může kdykoli sama vypěstovat a díky LED podsvícení bude tvořit trvalou ozdobu bytu nebo domu.

Pokud se nám nepodařilo vystihnout záliby vaší mámy a vy tak vánoční dárek pro maminku pořád ještě hledáte, navštivte kategorii dárků pro ženy na giftak.cz!

banner do obchodu.png

Související zboží:

drzak-na-knihu-bookchair zastera-zde-veli-mama deka-s-rukavy-deluxe