Vánoční seriál

Published on October 7th, 2014 | by Giftak.cz

0

Vánoční seriál díl 5: Spousta typů na nejlepší vánoční dárky pro děti

Snad nikomu nedělá problém vybrat dárek k Vánocům pro menší děti, které mají radost ze všeho barevného, cinkajícího, hrajícího a koneckonců i to oblečení je zajímavé. Věková kategorie o kousek pokročilejší – školáci – už je s dárky o něco zapeklitější a snahy o jejich zaujetí mnohdy končí neúspěchem.

Jak by tedy měly vypadat ty správné vánoční dárky pro děti? Pojďme se na to společně podívat:

Dárky „co letí“

Víte, že svého potomka spolehlivě zabavíte vybarvováním či jiným tvořením? Má vaše zlatíčko umělecké sklony? Pak byste se určitě měli zaměřit na nový trend v oblasti tvoření – vybarvování obrázků pomocí kreslicího písku.

Tento způsob tvoření je tak snadný, že jej bez problémů zvládnou děti starší pěti let – a budou vás za tuto novou, skvělou hračku milovat. Uvidíte, že po chvíli bude problém malého kutila od písku odtrhnout J Tato technika je zcela bezpečná a navíc rozvíjí představivost, kreativitu i jemnou motoriku. Vybrat si navíc můžete ze dvou sad.

kreslici pisek na kresleni.png

Dárky prakticky-geniální

Proč prakticky geniální? Protože jsou to dárky praktické, které svoji praktičnost dokonale maskují svým designem nebo nápadem. Vy propašujete do dětského pokoje něco, co vaše dítě potřebuje – a ono z toho bude nadšené! Může se jednat například o stylovou koupací čepici, kde můžete vybrat hned z několika zvířátek – žabky, prasátka, rohaté krávy nebo žraloka i s ploutví. Tuhle čepici už vaše dítě nesundá!

banner do obchodu.png

Dárky, za které vás dítě bude milovat

Koupelová želatina Gelli Baff se zase stane naprosto nepostradatelnou pomůckou pro úspěšné vykoupání dítěte. Prášek, samozřejmě zdravotně nezávadný, který z obyčejné napuštěné vany vytvoří takřka zábavní park, seženete hned v pěti barevných variantách včetně jedné barvuměnící za pouhých 220 korun. Tento zázrak budou děti díky jeho schopnosti přeměnit vodu na gel/želatinu a posléze zpět na vodu milovat!

zelatina do koupele pro deti gelli baff

Výukové dárky

Máte doma malého kutila? A myslíte, že by ho zajímalo, jak se žije ve stavu beztíže?

Pak mu pořiďte funkčně-výukovou dekoraci: Antquarium! Mravenčí akvárium, které vyvinula NASA právě při zkoumání života beztíže, můžete mít doma i vy. Možná se teď zrovna tváříte zděšeně a říkáte si, že žádné mravence doma nechcete (ačkoliv víte, že potomek by výskal nadšením). Nemusíte se ale ničeho bát, nové obyvatele své domácnosti můžete mít neustále pod kontrolou a rozhodně nikam neutečou.

Antquarium funguje jednoduše: nasbíráte cca 15členou kolonii mravenců a umístíte ji do jejich nového domova: speciálního gelu. Potom budete moci cca půl roku sledovat, jak mravenci žijí, jaké hloubí cestičky a jak perfektně organizovaná taková kolonie je. Uvidíte, že si nakonec i vy oblíbíte tyto malé pracanty

antquarium mravenci akvarium.png

Ale pokud přes mravence u vás doma (či spíše přes jejich nepřítomnost) zkrátka nejede vlak, potěšte malého vědátora dárkem, který mu určitě budete chtít zabavit; tedy kapesním mikroskopem. Maličkým přístrojem, který vám ale ukáže svět okolo vás ve fascinujících detailech. Zvětší je totiž až 30x, čímž k nepoznání změní i ty nejběžnější věci, jako je list pokojovky nebo kousek oblečení.

Ponořte se i se svým potomkem do fascinujícího světa vědy!

Už znáte jméno ideálního vánočního dárku pro děti? Pokud ne, navštivte kategorii Pro děti na giftak.cz a vybírejte z více než 100 dárků!

banner do obchodu.png

Související zboží:

kreslici pisek na kresleni pro deti.png detsky kapesny mikroskop.png koupaci cepice pro deti zabka.png

Tags: , , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑