Home Vánoční seriál Vánoční seriál díl 5: Spousta typů na nejlepší vánoční dárky pro děti

Vánoční seriál díl 5: Spousta typů na nejlepší vánoční dárky pro děti

65
0

Snad nikomu nedělá problém vybrat dárek k Vánocům pro menší děti, které mají radost ze všeho barevného, cinkajícího, hrajícího a koneckonců i to oblečení je zajímavé. Věková kategorie o kousek pokročilejší – školáci – už je s dárky o něco zapeklitější a snahy o jejich zaujetí mnohdy končí neúspěchem.

banner do obchodu.png

Jak by tedy měly vypadat ty správné vánoční dárky pro děti? Pojďme se na to společně podívat:

Dárky pro pocit bezpečí

Má vaše dítě tendence stále přepočítávat peníze, které má? A má někdy pocit, že jeho peníze prostě mizí? Nebo snad tento pocit máte i vy? Tak v tom případě pro vás máme tip na úžasný dáreček. Pokladnička kovový trezor zaručeně nadchne každé dítko. Jednak do ní může vkládat své úspory, ale také si musí zapamatovat kód. Jinak totiž trezor pohltí jeho mince už navždy. Dopřejte svému dítěti skutečnou dávku odpovědnosti a připravte jej na skutečný život už v mladém věku.

Dárky prakticky-geniální

Proč prakticky geniální? Protože jsou to dárky praktické, které svoji praktičnost dokonale maskují svým designem nebo nápadem. Vy propašujete do dětského pokoje něco, co vaše dítě potřebuje – a ono z toho bude nadšené! Může se jednat například o stylovou koupací čepici, kde můžete vybrat hned z několika zvířátek – žabky, prasátka, rohaté krávy nebo žraloka i s ploutví. Tuhle čepici už vaše dítě nesundá!

banner do obchodu.png

Dárky, za které vás dítě bude milovat

Koupelová želatina Gelli Baff se zase stane naprosto nepostradatelnou pomůckou pro úspěšné vykoupání dítěte. Prášek, samozřejmě zdravotně nezávadný, který z obyčejné napuštěné vany vytvoří takřka zábavní park, seženete hned v pěti barevných variantách včetně jedné barvuměnící za pouhých 220 korun. Tento zázrak budou děti díky jeho schopnosti přeměnit vodu na gel/želatinu a posléze zpět na vodu milovat!

zelatina do koupele pro deti gelli baff

Dárky „nezapomenutelné“

Vaše dítě touží po něčem výjimečném a po něčem, na co nikdy nezapomene? Tak to potom potřebuje polštářek ve zcela neobvyklém tvaru. Polštářek emoji hovínko Poop je zcela nenahraditelný. Je měkoučký, hezky hřeje, příjemný, a hlavně vůbec nesmrdí, ačkoliv byste to mohli od něj očekávat. Nenechte se proto mýlit a vybírejte mezi maličkým, větším nebo pořádně vydařeným postelovým „mazlíčkem“.

 

Výukové dárky

Pěstovat je dnes už možné téměř cokoliv, proč tedy vašemu dítku neukázat také to, jak se pěstuje krystal. Zodpovědně můžete několik dnů pozorovat jeho vývoj a sledovat i ty jeho nejjemnější struktury. Krystal vás skutečně dostane a osloví malé i velké přírodní nadšence. Buďte v obraze a naučte vaše dítko něco z přírody

Už znáte jméno ideálního vánočního dárku pro děti? Pokud ne, navštivte kategorii Pro děti na giftak.cz a vybírejte z více než 100 dárků!

banner do obchodu.png

Související zboží:

kreslici pisek na kresleni pro deti.png