Home Vánoční seriál Vánoční seriál díl 3: Nejlepší tipy na vánoční dárky pro kluky

Vánoční seriál díl 3: Nejlepší tipy na vánoční dárky pro kluky

86
0

Každý rok s příchodem zimy se na všech možných zpravodajských serverech začnou objevovat články na téma „Češi nechávají nákupy vánočních dárků na poslední chvíli.“ Nejčastější příčinou přitom bývá nevědomost, co komu koupit. Proto vám Gifťák přináší sérii před-Vánočních článků s těmi nejlepšími nápady na dárky pro nejrůznější osoby. Dnes se budeme věnovat všem synům, bratrancům, vnukům – prostě dárkům pro kluky.

To, bez čeho se prostě neobejdete při vybírání dárků, je povědomí o tom, co obdarovaného baví, zajímá, co by ocenil. Proto i my budeme dárky řadit podle zájmů a zálib.

Budoucí cestovatel

Všichni velcí zeměpisci, objevitelé a cestovatelé začínali tak, že si v dětství do mapy zapichovali připínáčky a snili o tom, kam se všude podívají. Připadá vám tento popis až důvěrně známý? Potom máte doma cestovatele. Udělejte mu Radost s velkým R – kupte mu Stírací mapu! Může si stírat místa, která navštívil, nebo ta, která jednou prostě navštíví – a na výběr máte hned z pěti verzí.

Poznámka: Obzvlášť doporučujeme naši DELUXE verzi.

stiraci mapa sveta deluxe.jpg

Sci-fi šílenec

Pokud vám vaše ratolest na požádání vyjmenuje zápletky všech dílů Star Wars, všechny hlavní a vedlejší postavy ze Star Treku a všechny díly Stopařova průvodce po Galaxii zná téměř nazpaměť, pak mu pořiďte vychytané, modře podsvícené Star Trek hodiny. Udělejte první krok k tomu, aby se jeho pokoj změnil v kosmickou loď, a uděláte přímo galaktickou radost 🙂

banner-do-obchodu

Hudební nadšenec

Chodí se sluchátky snad i spát? Budí vás v noci dunící hudba? Diagnóza je jasná: hudební nadšenec. Nejvíce ho tedy potěšíte dárkem, který souvisí s hudbou. Máme pro vás hned dva tipy:

Díky Disco kaleidoskopu v jeho pokoji si bude připadat, jako by byl neustále na nějaké párty s tou nejlepší muzikou. A kdyby pro něj byla tato lampa moc malá, našli jsme i větší variantu – Disco kouli Twin double. Ta uspokojí i ty největší nadšence do světelných efektů.

Hrající hudební polštář je zase skvělý dárek, který mu zajistí poslouchání hudby před usnutím – aniž by se probudil polouškrcený sluchátky nebo vzbudil celý dům. Zabudované reproduktory totiž hrají tak, aby nikoho nevyrušily, i kdyby ležel na druhé straně postele.

Počítačový závislák

Od počítače ho taháte skoro za nohu a ve dvanácti letech toho umí víc, než lecjaký firemní programátor? Že jeho velkým koníčkem bude pravděpodobně počítač ani nemusíme zmiňovat. Velkou radost mu proto udělá třeba bezdrátová myška ve tvaru sportovního auta.

Pokud chcete v oblasti výběru designového dárku zajít ještě o kousek dál, pak je ideální volbou retro povlak na polštář s motivem diskety, který každé posteli dodá pořádnou porci stylu.

polstar disketa.png

Obránce státu

Ideální profesí a oblíbeným snem kluků je (hned po kosmonautovi, pilotovi, pirátovi a popelářovi 🙂 i voják. A i když víte, že je to pravděpodobně nejhorší nápad na světě a stejně z toho vyroste, nic vám nebrání udělat mu radost kvalitním hrnkem ve tvaru granátu. Naštěstí se s ním nedá napáchat moc škody – jen obdarovaný se možná pár dnů bude cítit důležitě.

Všechny tyto a další úžasné vánoční dárky pro kluky (a nejen pro ně) naleznete na giftak.cz. A pokud už jste ten nejlepší dárek našli, pochlubte se na sociálních sítích.

banner do obchodu.png

Související zboží:

hudebni-polstar disco koule kaleidoskop.png obri hrnek granat.png