Home Vánoční seriál Vánoční seriál díl 12: 5 tipů na neokoukané vánoční dárky pod stromeček

Vánoční seriál díl 12: 5 tipů na neokoukané vánoční dárky pod stromeček

41
0

Jestli vás už unavuje, vídat neustále to stejné pod stromečkem, ať už jste v roli dárce nebo obdarovaného, pak vám jistě budou k užitku naše tipy na netradiční vánoční dárky. Ať už chcete darovat něco naprosto neotřelého, nebo něco, u čeho si můžete být jisti, že daný člověk zaručeně ještě nevlastní, z našich nápadů určitě vyberete!

Zdravě a hipstersky

Revoluční přístup ve zdravém stravování a zejména dodržování pitného režimu, to vám přináší láhev na vodu s filtrem na ovoce. Nejen, že dokáže perfektně obohatit obyčejnou vodu, a to jak chuťově, tak co do počtu vitaminů v ní obsažených, ale také promění nudnou povinnost, vypít denně alespoň litr a půl vody, v radost a zábavu. S ovocem je prostě všechno lepší a chutnější. Potěší nejen milovníky všeho zdravého, ale též milovníky stylových vychytávek!

lahev s filtrem a kosem na ovoce.png

Stylový dárek, co funguje!

Nebaví vás pořád dávat dárky, které sice mají nepopiratelně styl a vtip a nápad, ale v konečném důsledku jsou k ničemu? Pak vás nadchne stojan na mobil: retro telefon. Nejen, že budete vědět, kde se váš přístroj zrovna nachází (konec hledání pod hromadami a hromadami papírů!), ale ani nebudete muset při telefonování držet v ruce chytré, velké a těžké „pádlo“ – jednoduše zvednete sluchátko od stojánku a můžete telefonovat. Funkční vychytávka potěší milovníka techniky i zastánce starých dobrých časů.

banner do obchodu.png

Kouzlo retra

Chcete-li potěšit babičku nebo dědečka závanem starých časů, nebo pokud vaše kamarádka touží po stylovém bytovém doplňku, neměli byste přehlédnout stolní retro hodiny „kolo“. Proč stojí za povšimnutí? Obzvláštní jakýkoli kousek nábytku, na který je obdarovaný postaví, a samozřejmě budou vždy ukazovat přesný čas 🙂

Pro muže jen osobitě

Odstavec pro dámskou část čtenářstva: na muže se musí rafinovaně. Abyste neurazily typickou chlapskou ješitnost, je potřeba vybrat dárek, který bude jednoznačně jen a jen pro chlapa. Třeba miska s nápisem „Man“ (muž, chlap) na extra velkou porci čehokoli a jen pro ty správné chlapy!

miska pro muze.png

Univerzální dárek

Došly nápady? Potřebujete rychle něco, čím potěšíte kamarádku, tetičku i vytíženého kolegu v práci? Magnetické přesýpací hodiny jsou tím nejlepším lapačem prachu, jakým můžete darovat. Dají se pozorovat během vleknoucí se pracovní doby, využít při stolních hrách a samozřejmě dovedou i zdobit 🙂

Zaujaly vás tyto netradiční dárky? Další nápady a tipy naleznete v Gifťákovém Magazínu nebo přímo na stránkách giftak.cz!

banner do obchodu.png

Související zboží:

retro stolni hodiny retro telefon stojan na mobil.png magneticke-presypaci-hodiny-1