Home Vánoční seriál Vánoční seriál díl 2: Neotřelé nápady na vánoční dárek pro muže

Vánoční seriál díl 2: Neotřelé nápady na vánoční dárek pro muže

71
0

Ani v článcích o Vánocích nezapomínáme na muže, tedy tu část populace, které je nejtěžší se zavděčit 🙂 A neměly byste na ně zapomínat ani vy. Proto vám přinášíme jednoduchý, dvou-krokový návod, jak vybrat vánoční dárek pro muže, pány, partnery, prostě všechny osoby mužského pohlaví. A samozřejmě i s příklady.

1.  Zvolte si, na co chcete „zaútočit“

Při vybírání správného dárku třeba pro přítele je důležité si rozmyslet, na jaký cíl chcete mířit. Bude to spíš jeho ješitnost, koníček, dovednost nebo rafinovaně odstraníte nějakou jeho slabinu? Podle této volby se poté odvíjí celý proces hledání.

2.  Přidejte něco navíc

Poté, co vám na něčem ulpí zrak, tento nápad rozvíjejte. K technice dokupte nějakou vychytávku, ke košili ještě ponožky, k originálnímu dárku ještě originálnější dárek.

banner-do-obchodu

Posilte jeho ego

Mít v jedné malé věcičce, která se vejde do každé kapsy nebo peněženky, ty nejdůležitější nástroje k přežití je snem snad každého muže. Zatímco nám ženám nedělá problém schovat všechny naše nezbytnosti do bezedných kabelek, naše drahé polovičky se rády chlubí tím, že si vystačí s málem. Proč mu proto nedarovat to nejdůležitější (otvírák na pivo, otvírák na konzervu, pilku a 8 dalších vychytávek) v kapesním balení – Kartě přežití?

A co k tomu? Praktická vychytávka – nůž v kreditce – která dodá jeho peněžence na dokonalosti! Kromě univerzální sady se tam totiž bude skrývat i pořádný nůž.

nuz v kreditce.png

Zakryjte jeho slabiny – vtipně

Pokud pokaždé, když má vyrazit do společnosti, zoufale bojuje s kravatou, naučte ho to způsobem neotřele elegantním – pořiďte mu kravatu s návodem na vázání. On nebude mít pocit, že ho zesměšňujete, vy nebudete muset vázat kravatu.

A detail navíc? Skládačem triček s nadhledem vyřešíte další mužský nedostatek a sobě ušetříte spoustu práce.

 TIP! Přečtěte si jak funguje skládač triček

Zvýrazněte jeho dovednosti

Pokud rozumí vínu a dokáže sáhodlouze vyprávět o sladkém konci nebo nahořklé vůni, nebo si „jen“ rád otevře lahvinku při každé možné příležitosti, věnujte mu originální dárkový set na víno, který se překvapivě nachází – v lahvi. Jen tahle se otevírá trochu jinak 🙂

magicky stojan na vino.png

A detail navíc? Nemůžeme doporučit nic jiného než kouzelný stojan na víno. Nádherná a praktická dekorace určitě ohromí jeho i každou návštěvu.

A pokud je zrovna váš muž typově jiní než ti naši, navštivte kategorii dárky pro muže na giftak.cz, kde zajisté najdete nějaký ideální dárek.

banner do obchodu.png