Home Vánoční seriál Vánoční seriál díl 19: Tipy na netradiční dárky pro zaměstnance

Vánoční seriál díl 19: Tipy na netradiční dárky pro zaměstnance

265
0

Jedna zahraniční vánoční tradice se pomalu, ale jistě začíná dostávat i k nám. O jakou tradici se jedná? Je to úplně jednoduché – firemní vánoční večírky, často i s možností soutěží, tomboly či vánočních dárečků pro zaměstnance. Abyste se s námi i vy mohli připravit na pořádání firemní oslavy a obdarování zaměstnanců či bussiness partnerů, oslovili jsme manažera Jirku, aby nám pomohl s výběrem.

Dobrý den, Jirko. Můžete nám prozradit, jak by probíhala Vámi pořádaná vánoční oslava?

Dobrý den. No, určitě bych ji neplánoval já 😀 Nechal bych to na svoji firemní partnerku a kolegyni, která je na tyhle věci mnohem lepší. Oslava podle mého gusta by ale měla mít spoustu jídla, pohodovou atmosféru a rozhodně nějaké pozornosti pro zaměstnance.

O jaké pozornosti by se jednalo?

Asi bych je rozdělil podle pozic ve firmě, o něco víc bych zainvestoval do své sekretářky a už zmíněné kolegyně, vídám je totiž denně a mám k nim lepší vztah, než k lidem, se kterými se spíš potkávám.

A konkrétně by šlo o…?

Byl by to Kouzelný květ „Sakura“. Líbí se mi, přijde mi jako vkusná dekorace na stůl, obzvlášť pro ženy 🙂 A nejúžasnější mi přijde to, že doopravdy kvete. Ve volném čase se se ženou věnujeme zahradničení, takže mám trochu slabost pro podobné věci. Ze stejného důvodu bych ke stromku ještě přidal Grow me – káva; kávy se u nás v kanceláři vypije opravdu hodně, tak proč si nevytvořit nějakou stoprocentně bio.

vypestuj-si-vlastni-kavu-grow-me

Co byste vybral pro další zaměstnance?

U sad Grow me bych asi ještě zůstal, líbí se mi ten nápad 🙂 Pro tuto příležitost bych vybral zřejmě sadu „Pekelně ostré chilli“ a „Vypěstuj si peníze“. Proč zrovna chilli asi nebude potřeba nikomu vysvětlovat, „peněžní rostlinka“ je zase netradiční a jen tak se to nevidí.

banner do obchodu.png

A co ti, kteří se nezvládnou postarat ani o kaktus, natož o chilli?

Samozřejmě bych nikomu nenutil zrovna zahradnický dárek, naopak, každý by si mohl vybrat, co sám chce. Zbytek dárků jsem vybral spíše humorný, přece jen by se všechno nemělo brát tak vážně. Zalíbilo se mi Teleskopické drbátko zad a Bambusové drbátko. Je to taková praktická a úsměvná věc v jednom.

teleskopicke drbatko na zada.png

A pro recepční bych doporučil Hotelový zvonek. Musí být z práce dost vymluvené, takže by jim to mohlo docela ulehčit hlasivkám doma 🙂

To je docela netradiční a nápaditý výběr!

Ještě mě, takříkajíc, praštila do očí jedna věc – Párty brýle! Ty bych zavedl jako povinný doplněk pro vstup na vánoční oslavu, kde se prostě nikdo nesmí mračit. Určitě by to potom mohla být pro zaměstnance skvělá památka.

party bryle

Jirko, moc Vám děkujeme za Vaše tipy a nápady…

Já také děkuji, začínám mít chuť uspořádat pořádně nápaditý vánoční večírek!

Jiné vánoční dárky pro zaměstnance, kolegy i přátele najdete v sortimentu Gifťáku!

banner do obchodu.png

Související zboží:

vypestuj si vlastni chilli.png hotelovy zvonek.png teleskopicke drbatko na zada produkt.png