Home Vánoční seriál Vánoční seriál díl 18: Objevte 7 neotřelých vánočních dárků pro manžela

Vánoční seriál díl 18: Objevte 7 neotřelých vánočních dárků pro manžela

39
0

Abychom udělali pátrání po neokoukaném vánočním dárku pro manžela o něco zajímavější, rozhodli jsme se oslovit celkem pět žen-zákaznic, aby nám prozradily, jaké dárky koupily, chystají se koupit, nebo by doporučily pro manžela. Výběr jejich „favoritů“ je opravdu různorodý a zajímavý!

Paní Sabina M. – budík „dynamit“ a 3D puzzle

„Manželovi jsem k Vánocům nedávno zakoupila dva dárky od vás. Prvním, přiznávám, jsem ulevila hlavně sobě – on prostě nezvládne ráno vstát a tak svými patnácti budíky spolehlivě vzbudí mě. Rozhodla jsem se mu koupit trochu těžší kalibr – Budík „dynamit“. Myslím, že teď už se vstáváním žádný problém nebude. 🙂

Vhodným dárkem pro manžela jsou zaručené 3D puzzle Eiffelova věž. Tady samozřejmě záleží konkrétní výběr na tom, do jaké míry je muž šikovný. Jestliže je skutečně zručný a má trpělivost, jako ten můj, pak zcela jistě ocení 3D puzzle Eiffelova věž velká 66 dílků. Pokud však máte pocit, že něco tak velkého by nikdy zvládnout nedokázal, pak mu raději pořiďte 3D puzzle Eiffelova věž střední velikosti. Tento typ dárku má totiž hned dvě výhody, jednak muže na pěknou chvíli dokáže zabavit a při úspěšném složení poslouží jako velice hezká dekorace. Stále nám dobře slouží.

Paní Markéta J. – Placatka pa pití na celý den

Vybrat ten správný dárek u vás není vůbec těžké. Dokonce jsem zde vybrala již několik dárků pro muže. A to je často skutečně náročné. Hlavně proto, že muži často nevědí, co chtějí, a proto může být náročné se jim zavděčit. Naštěstí jsem však u vás náhodou narazila na několik pěkných dárečků, které mého muže skutečně nadchly. Příkladem je placatka na celý den, která ho uhranula zejména tím, že ráno, v poledne a večer může mít v placatce vždy jiný nápoj. Jde o velice nápaditý dáreček.

banner do obchodu.png

Paní Kristýna F. – 3D puzzle

Můj muž absolutně miluje Francii, jejich styl, jídlo, stavby, no prostě všechno, co se k této zemi váže. Bohužel už však máme ve francouzském stylu snad úplně všechno a najít pro něj dárek v tomto stylu je tudíž velice náročné. Zcela náhodou jsem však objevila vaše 3D puzzle Eiffelovy věže střední velikosti a muže tak absolutně dostala. Děkuji a budu doufat v další dárky související s životem ve Francii.

Paní Tereza S. – Fotbalový dálkový ovladač a Fotbal na WC

Nakupuji u vás už téměř pravidelně. To proto, že vybírat dárky skutečně neumím. Ale u vás mi to jde téměř samo. Vždy se vybídne něco, co udělá radost a je to zároveň také praktické. Tak třeba minule jsem kamarádku potěšila leskem na rty v úžasném balení sovičky. Poté mě však čekal náročnější úkol, a to obdarovat mého muže. To je skutečně pecka, kupovat muži dárek.

U vás to však není vůbec náročné. Prostě jsem mu koupila zábavu na toaletu. Vždy se tam nudí a nebaví ho číst moje dámské časopisy. Tak jsem mu dopřála hru WC basketbal. Byl tak nadšený, že i on zakoupil tento dárek svým kolegům do práce.

Paní Eliška J. – Hrnek ve tvaru objektivu, pro fotografy

S manželem oba milujeme focení. On sice fotí vrtulníky a vojenskou techniku, zatímco já dávám přednost focení našich dětí. Focení je našim největším koníčkem a nejraději bychom fotili neustále. To však není možné. Právě proto jsem nedokázala odolat hrnečku, který vypadá jako skutečný objektiv, a to téměř ten, který při focení používám. Hrnek objektiv termo s čočkou EF-24-105 MM jsem nakonec pořídila nejenom svému manželovi, ale také sobě. Manžel byl nejvíce nadšený z toho, že hrneček vypadá jako skutečný díl jeho fotoaparátu.

Pořád vám připadá, že na vánoční dárek pro manžela máte málo inspirace? Pak nakoukněte na gifťák do rubriky dárky pro muže!

banner do obchodu.png

Související zboží:

hrnek pro fotografy.png Budik dynamit.png