Vánoční seriál

Published on November 11th, 2014 | by Giftak.cz

0

Vánoční seriál díl 18: Objevte 7 neotřelých vánočních dárků pro manžela

Abychom udělali pátrání po neokoukaném vánočním dárku pro manžela o něco zajímavější, rozhodli jsme se oslovit celkem pět žen-zákaznic, aby nám prozradily, jaké dárky koupily, chystají se koupit, nebo by doporučily pro manžela. Výběr jejich „favoritů“ je opravdu různorodý a zajímavý!

Paní Sabina M. – budík „dynamit“ a 3D puzzle

„Manželovi jsem k Vánocům nedávno zakoupila dva dárky od vás. Prvním, přiznávám, jsem ulevila hlavně sobě – on prostě nezvládne ráno vstát a tak svými patnácti budíky spolehlivě vzbudí mě. Rozhodla jsem se mu koupit trochu těžší kalibr – Budík „dynamit“. Myslím, že teď už se vstáváním žádný problém nebude. 🙂

Druhým dárkem jsou 3D puzzle „Socha svobody“. Manžel miluje americkou kulturu, památky i styl života, tak jsem vhodnější dárek najít ani nemohla. A snad si bude této luxusní dekorace o něco víc vážit, když si ji bude muset seskládat sám!

3D puzzle socha svobody.png

Paní Markéta J. – Das Horn

Původně mě nenapadlo vybírat mužovi vánoční dárky od vás, i když už mám jednu pozitivní zkušenost. Když jste mě oslovili, tak jsem zapátrala v sortimentu a ohledně toho, co a jak pořídit, jsem měla takřka okamžitě jasno. Můj perfektní dárek je Roh na pití Das Horn. Každé léto totiž společně obrazíme hned několik festivalů, kde představují velké nebezpečí pro okolí i nás ne-eko kelímky s pivem. Díky Rohu už takový problém určitě nenastane!

banner do obchodu.png

Paní Kristýna F. – 3D puzzle

Upřímně, nebyla jsem si vůbec jistá, co letos budu pořizovat. Jsme spolu už nějakou dobu a snad všechny běžné dárky už ode mě k nějaké příležitosti dostal. Až jsem pak náhodou narazila na váš obchod a objevila ideální dárek: 3D puzzle „Velká čínská zeď“.  Máme obývák v čínsko-japonském stylu, takže je úplně jasné, kde zeď po poskládání skončí. Navíc manžel naprosto miluje všechny výzvy a hlavolamy, a to včetně puzzlí.

Paní Tereza S. – Fotbalový dálkový ovladač a Fotbal na WC

Dárky od vás jsem již zakoupila a teď se jen těším, jak mi dorazí. Byly to, jak jste vlastně uhodli, všechno věci pro manžela. Je to vášnivý fotbalista, jak jde, no, asi vidět 😀 Proto se snažím každý rok vybírat věci související s tímto koníčkem. Letos jsem objevila vás obchod a hned jsem našla to, co prostě musím koupit. Brýle pro virtuální realitu, úžasná mužská hračička, vážně. Jen muže budu muset varovat ať nezapomene na skutečnou realitu. A Fotbal na WC, to zase uleví hlavně mně. Konečně se budu moct zbavit té hromady novin, co se nám na toaletě válí!

fotbal-na-wc

A co bych pro manžela doporučila ostatním? Určitě Fotbal na WC / Basketbal na WC / Golf na WC. Přijde mi to jako skvělá věc, chlapi se nebudou nudit a ještě se pocvičí v oblíbeném sportu 🙂 Navíc si třeba zrovna ten Basketbal dovedu představit i jinde než na WC a díky velikosti může být i ideální na turnaj manžel x dítě. Palec nahoru za tento nápad!

Paní Eliška J. – Hrnek ve tvaru objektivu, pro fotografy

Můj drahý je fotograf. Sice jen amatérský fotograf, ale koho zajímá oficiální název, pro nás z rodiny je to prostě „Pan Fotograf“. Rozhodla jsem se to respektovat a koupit mu nějaké vychytávky. Konkrétně už jsem pořídila stativ a přemýšlela nad objektivem, nakonec jsem si ale jako laik na ten pravý netroufla – ale zase, proč mu tedy nepořídit s tím motivem alespoň hrnek? Vím, že něco takového existuje, a u vás jsem za velmi příznivou cenu objevila jeden, co mi hned padl do oka. Konkrétně šlo o Hrnek pro fotografy – keramický. Od té doby, co jsem dostala tento nápad, se prostě nemůžu dočkat Vánoc a manželovy reakce! 

Pořád vám připadá, že na vánoční dárek pro manžela máte málo inspirace? Pak nakoukněte na gifťák do rubriky dárky pro muže!

banner do obchodu.png

Související zboží:

hrnek pro fotografy.png roh na pivo das horn.png Budik dynamit.png

Tags: , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑