Home Vánoční seriál Vánoční seriál díl 16: Vybíráme vánoční dárky pro dívky

Vánoční seriál díl 16: Vybíráme vánoční dárky pro dívky

272
0

Hledáte dárek pro malou slečnu? Drobnost, která potěší, nebo třeba i větší dárek, se kterým nešlápnete vedle? Pokud na Vánoce nechcete skončit s nevhodně vybraným dárkem na vaší hlavě a jednou rozhozenou dospívající slečnou, trucující ve svém pokoji, čtěte dále. Poradíme vám, jak navodit a udržet kouzelnou atmosféru Štědrého dne, i pokud obdarováváte „puberťačku“.

Vytvořte kosmetickou sadu

Kosmetikou nic nezkazíte ani v takto mladém věku; malé slečny se velmi rády parádí. Dejte ale pozor na to, abyste vybrali taková líčidla, se kterými to nejde přehnat. S těmi pak můžete vytvořit vlastní, originální sadu. A pokud budou i v netradičním a zajímavém obalu – tím lépe! Sáhněte tedy po sadě lesků na rty s motivem zlatých rybiček a vůní marakuji a třešně, k tomu přihoďte nádherný ohřívač na ruce s „nordic“ vzorem. A máte vystaráno!

balzam na rty rybicka.png

Přijde vám to málo a ještě byste něco přihodili? Pak máme připravené i další tipy – originální a voňavý sprchový gel s kačenkou je sice drobnost, ale na cesty se bude skvěle hodit. A každou spolužačku oslní „sušenkové“ zrcátko!

Obdarováváte malou čtenářku?

Pak už máte pravděpodobně vybranou knížku nebo poukázku do knihkupectví. A co takhle k dárku přidat ještě něco osobnějšího? Takovou drobností je například Retro LED lampička, kterou u nás najdete hned ve čtyřech ikonických barvách! Lampička vášnivým čtenářům poskytuje nesporné výhody: ohýbací krk pro to nejlepší osvětlení, klips pro připnutí na knížku či čelo postele a je přenosná; funguje totiž na baterie. Čtení už nebude problém ani v autě či na výletě!

hudebni-hrnek-malovany

Dodejte rannímu kakau neobyčejný styl

Specifický a spektakulární zážitek můžete malé slečně udělat i z něčeho tak běžného, jako je ranní kobliha a kakao. Pokud ono kakao bude v rockovém hrnku! Naši rozsáhlou sadu stylových hudebních hrníčků si zamiluje úplně každý a uvidíte, že to nebude trvat ani dvoje narozeniny, a bude s nimi snídat celá rodina…

Odpočinek pro malé i velké

Stres se netýká jen nás dospělých; právě naopak. I děti a dospívající mají své trable a své problémy. Proto by i oni měli dostat možnost rozpustit je… v nádherné, voňavé želatině. Darováním sady, která obsahuje dostatek relaxu pro nohy i celé tělo, darujete spoustu drahocenných chvilek radosti, relaxu a odpočinku! Vsaďte tyto Vánoce na Gelicity.

zelatinova pedikura.png

Líbily se vám tyto dárky? Na giftak.cz najdete spoustu dalších skvělých vánočních i nevánočních tipů!

banner do obchodu.png

Související zboží:

retro led lampicka.png zelatinova pedikura darkovy balicek.png zrcatko s hrebenem susenka.png