Home Vánoční seriál Vánoční seriál díl 14: Rozhovor – nápady na legrační dárky pro rodiče

Vánoční seriál díl 14: Rozhovor – nápady na legrační dárky pro rodiče

0
Vánoční seriál díl 14: Rozhovor – nápady na legrační dárky pro rodiče

Aby byly naše vánoční tipy ještě zajímavější, rozhodli jsme se je občas prostřídat nějakým rozhovorem se zákazníky a zákaznicemi. Michaelu jsme oslovili proto, že nás zaujal obsah jejího nákupu a ona nám prozradila, že se jednalo o legrační vánoční dárky pro rodiče.

Dobrý den, Michaelo. Můžeme se zeptat, jak se vám v nákupním košíku ocitla zaráz konvička na mléko, vyhřívané ponožky a retroplavky?

Dobrý den! Rozhodla jsem se, že když se Vánoce každoročně opakují, pojmu je tentokrát aspoň trochu vtipně. A tenhle můj nápad odskáčou právě rodiče a to v nejhorší možné míře 🙂

A jak jste ony vtipné dárky vybírala?

Gifťák jsem už pár týdnů znala a bylo mi jasné, že právě tady najdu dárky, které hledám. Nakonec všechny dárky nejsou jen vtipné, jak jsem původně chtěla, ale myslím, že určitě potěší.

Prozradíte nám i to, co se nakonec umístilo ve vašem nákupu?

První věc, kterou jsem prostě musela koupit, tak to byla Gigantická placatice. Táta je známý tím, že placatku (a výjimečně termohrnek) s sebou tahá snad všude, kde přijde, je to takový jeho módní doplněk, i když v ní má třeba jen vodu. Tak jsem si z toho udělala legraci a rozhodně věřím, že taťku pobaví.

Mamka má zase díky svojí profesi obrovskou spoustu známých všude po celém světě, i když sama nebyla nikdy dál než v Evropě. Doma jsme vždycky měli lednici plnou pohlednic, které chodily nejen ze sousedních států, ale i z Ameriky, Afriky. Proto jsem se rozhodla udělat v tom systém a pořídit mamce Stírací mapu světa deluxe, kde si může vyznačit, kam se díky svým známým „podívala“. Osobně se mi tyto mapy moc líbí, a protože já jsem nadšený cestovatel, asi si pořídím jednu i pro sebe.

stiraci-mapa-sveta-deluxe

Když už moje původní nadšení opadlo a říkala jsem si, že to s tou vtipností nebudu až tak moc přehánět, narazila jsem ještě na jednu legrační ptákovinu, kterou jsem prostě objednat musela! Byly to Retro plavky – taťkovi modré, mamči červené. Vždycky jsme se doma smáli „dvacítkám“ a módě, co se tenkrát nosila, tak věřím, že je tenhle retro dáreček potěší 🙂

Mamce udělá největší radost, když se u ní sejde parta kamarádek na něco sladkého a kávičku a ona může být středem pozornosti, jak skvěle všechno připravila. Věděla jsem proto, že ji potěší něco do kuchyně – a nejvíc mě zaujala Konvička na mléko z foukaného skla. Kravička „schovaná“ uvnitř je úžasně roztomilá 🙂

Protože táta je vášnivý amatérský fotograf a nejraději fotí právě budovy, koupit mu Hrnek pro fotografy bylo naprosto nasnadě. Naživo vypadá moc krásně a já jsem docela zvědavá, jako bude tátova reakce – jsem ale přesvědčená, že pozitivní.

Poslední pořízený dárek byl pro ně oba a jednalo se o velké 3D puzzle „Chrám Vasila Blaženého“. Spojila jsem máminu lásku k puzzlím a tátovu náklonnost k architektonicky zajímavým budovám – a jsem vážně zvědavá, kdo a za jak dlouho je nakonec složí 🙂

Michaelo, děkujeme vám za rozhovor i užitečné tipy a přejeme, aby rodiče vaše dárky moc potěšily.

Všechny v článku zmíněné dárky a spoustu dalších úžasných věcí najdete na stránkách Gifťáku!

banner do obchodu.png

Související zboží:

giganticka-obri-placatka 3D puzzle chram vasila blazeneho velky.png Retro plavky panske damske