Home Vánoční seriál Vánoční seriál díl 10: Jak vybrat praktický vánoční dárek pro dědečka

Vánoční seriál díl 10: Jak vybrat praktický vánoční dárek pro dědečka

45
0

Vzhledem k blížícím se Vánocům slýchám ve svém okolí už obligátní, ale naprosto zbytečnou otázku: „A jak že se vlastně vybírají ty dárky?“ Jak? S námi jednoduše! Pro inspiraci vám přinášíme praktický přehled – jak vybrat vánoční dárek pro dědečka – podle jednoduchých otázek, týkajících se jeho povahy, zájmů a dalších vlastností.

Cestuje?

Pak už jste ten pravý dárek našli. Naše stírací mapy pravých cestovatelů dědečka jistě více než potěší. Můžete mu darovat třeba tu evropskou, aby si děda mohl zavzpomínat, kde všude byl, co navštívil a kde se mu nejvíce líbilo. A pokud už spoří do kasičky na další dovolenou na dosud nenavštíveném místě, bude mít díky mapě skvělou motivaci!

stiraci mapa evropy.png

Vaří rád?

Speciálně pro milovníky kulinářských experimentů, ostrých jídel a zahradničení je tu naše novinka z řady Grow Me„pekelně ostré chilli“. V designové kartonové krabičce se schovává květináč se speciální zeminou a semínky chilli, které zvládne vypěstovat i ten největší zahradník-amatér. Nechte papričky, ať dědečkův svět přes zimu pořádně okoření!

banner do obchodu.png

Miluje televizi?

Zná-li děda nazpaměť celý televizní program na týden dopředu a největší radost mu po náročném dni udělá, když si může sednout k televizi, pak ho jistě nadchne některá z následujících dvou vychytávek:

Fotbalový dálkový ovladač je skvělý (nejen) jako tematický doplněk pro fotbalové fanoušky! Je vyroben z imitace kůže a díky své měkké (polštářové) výplni je možné si s ním házet nebo jej mačkat – třeba zrovna při napjatém čekání na výsledky fotbalového zápasu 🙂 Na ovladači se nachází všechna důležitá tlačítka – zapnutí/vypnutí, regulace hlasitosti a možnost změny kanálu.

Příjemná a hřejivá deka s rukávy zajistí veškerý komfort a pohodlí (a samozřejmě také teplo), který je nutný k příjemnému prožití zimního večera. Dá se použít i jako župan a na hrudi obsahuje kapsičku pro odložení ovladače, kapesníčků nebo krekrů. Je dostupná hned v několika barvách – pro dědečka zvláště doporučujeme královskou modř.

deka s rukavy pro muze modra.png

Vášnivý hráč

Byl děda právě tím členem rodiny, co vás naučil Člověče, nezlob se, potom šachy a nakonec poker? Odměňte jeho dřívější snahu právě šachami, i když poněkud netradičními. Alkoholové šachy mají místo figurek panáky (potištěné vzorem příslušné figurky), které se mohou naplnit alkoholem, a hra se pak dostává do úplně jiné dimenze – lepší z hráčů postupně získává větší a větší nevýhodu. Tahle partie rozhodně nebude nudná, jako bývaly ty v dětství…

Pokud stále ještě nějaký dárek pro dědu hledáte, nakoukněte do „ráje dárečků“ na giftak.cz – konkrétně do kategorie Dárků pro muže.

banner do obchodu.png