Home Novinky Vajíčka jsou pasé – v roce 2017 frčí tyto velikonoční dekorace

Vajíčka jsou pasé – v roce 2017 frčí tyto velikonoční dekorace

0
Vajíčka jsou pasé – v roce 2017 frčí tyto velikonoční dekorace

Jaro se snad již definitivně vrátilo a společně s tímto krásným ročním obdobím se kroky mílovými blíží svátky jara – Velikonoce. Pokud byste letos rádi vyzdobili svůj domov i něčím originálnějším než nekonečnými motivy vajíček a kuřátek, nebo se jen chcete naladit na jarní vlnu, rozhodně čtěte dál.

Domácí zahrádka snadno a rychle

Toužíte po zahrádce, ale nemáte na ni prostor? Pořídili jste si alespoň květináče za okna, ale nemáte pěstitelské štěstí a květiny nevydrží? Prolomte prokletí pomocí sady „Vypěstuj si“, která vám umožní nechat vykvést vaše vlastní, osobní jaro. Pomněnky, gerbery, karafiáty či macešky – oblíbená květinka vám pokvete cobydup.

Vypestuj si kytky z plechovky.png

Slepice, nebo vejce? Letos vede slepička!

Že s prvním jarním dnem odzvonilo svíčkám? Právě naopak – je čas na svíčky, které budou sloužit jako praktická a univerzální dekorace. Na velikonoční notu vás snadno zvládne naladit rozkošná slepičí svíčka, která je díky preciznímu provedení jako živá… jen zakvokat. Trumfněte všechny „vajíčkáře“ pomocí předchůdkyně vajíček! A aby jí nebylo smutno, můžete k ní pořídit i rozkošné kuřátko či zajíčka.

velikonocni svicka slepice.png

Rozkvetlé jaro do kanceláře i kabelky

Nic ve vás nevyvolá tak rozkvetlou náladu jako květina. A pokud si ji budete moci vzít všude s sebou, jarní splín nebude mít šanci! Že květina vám společníka po celý den dělat nemůže? Pokud je naplněná barvou, pak věřte, že může 🙂 Propiskou – rozkvetlým květem můžete rozzářit pracovní stůl i dětský pokoj.

banner do obchodu.png

K Velké noci štěstí a zdraví na celý rok

Symbolickými barvami Velikonoc jsou kromě krvavě červené také zelená a zlatá. Věřilo se, že právě tyto barvy symbolizují (a přinesou) štěstí a zdraví. Není od věci si ale ten příděl štěstí na další rok pořádně posichrovat. A co zvládne přinést více štěstí než čtyřlístek?

Krásně souměrnou zelenou rostlinku si nyní můžete vypěstovat i sami doma. Nemusíte se bát, že to bude nad vaše síly – v sadě Vypěstuj si čtyřlístek pro štěstí máte vše uchystané v květináčku, stačí už jen zalít.

vypestuj-si-vlastni-ctyrlistek

Řekněte to květinou

I nákupní seznam bude o poznání romantičtější, pokud jej napíšete na květinu. Ptáte se, jak zanechat vzkaz na tak křehké rostlince? Jednoduše: s lepicím bločkem s květinovým motivem to půjde snadno. Vyberte si krásnou fialku či něžný tulipán a zromantizujte i nejnudnější každodennosti.

samolepici blocek kvetina.png

Cítíte po přečtení článku příchod jara? Dostavila se ta správná velikonoční nálada? Pak neváhejte a dejte o tom vědět i přátelům na Facebooku či jiných sociálních sítích!

banner kategorie

Související zboží:

velikonocni tasticky.png darkove tasky velikonoce a jaro samolepky na velikonocni vajicka