Home Dárky podle zájmů Úžasné dárečky k Vánocům. Několik tipů pro vás!

Úžasné dárečky k Vánocům. Několik tipů pro vás!

74
0

Do Vánoc zbývá přibližně půl roku – nejvyšší čas začít vybírat vánoční dárky! Že nás muselo ožehnout sluníčko nebo k vám promlouvá přepracovaný pisálek? Ani omylem! Jak praví staré známé pořekadlo – kdo je připraven, není překvapen! A to platí také, co se výběru vánočních dárků týče. Pojďme se společně podívat alespoň na pár vánočních tipů, které můžete již nyní schovat do tajné skrýše a díky kterým se před Vánoci už nebudete na poslední chvíli stresovat, jakým dárkem potěšíte kamarádku, kolegyni z práce nebo manžela-workoholika.

retro telefon pro mobil.png

Pro retro kamarádku

Retro styl je stále in! Jen se rozhlédněte ve svém okolí a zaposlouchejte do vyzváněcích zvuků telefonů. Často zaslechnete klasický zvuk telefonu, který je spojován s dobou dávno minulou. Přesto však na něj lidé nezanevřeli a stále jej často volí jako vyzváněcí tón svého chytrého telefonu. Pokud ve svém okolí někoho takového máte, co takhle mu pořídit opravdový retro telefon, který skvěle slouží jako stojan pro mobil? Tato retro vychytávka je k dostání v několika barevných variantách (zelená, červená, bílá, černá). Svůj mobilní telefon do stojanu obdarovaný nejen pohodlně umístí, ale také jej může na klasické telefonní sluchátko připojit za pomocí 3,5 mm konektoru. Telefonování z tohoto retro telefonu bude nejen příjemnou změnou, ale zejména zábavou!

banner do obchodu.png

Čtyřlístek pro štěstí

Lidského štěstí není nikdy dost. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo by jej potřeboval doslova „jako sůl“, pak mu trošku pomozte osobním čtyřlístkem, který si může při pravidelné péči sám vypěstovat. Pokud se mu to podaří, bude štěstím obklopen dennodenně a nebude muset pravidelně vyrážet na louku před domem a hledat další nové exponáty. Čtyřlístek svému majiteli vydrží déle rozdávat štěstíčko zejména tehdy, bude-li umístěn v chladnější a tmavší místnosti.

vypestuj si vlastni ctyrlistek.png

Neustále „na drátě“

Známe to všichni – chytré mobilní telefony se pokaždé vybijí v tu nejméně vhodnou chvíli. Potřebujete urgentně zavolat šéfovi nebo snad oznámit rodičům, že se vrátíte o něco později, než jste plánovali? V těchto a mnohých dalších případech bude zaručeně váš mobilní telefon vybitý do posledního procenta. V případě, že znáte nějakého workoholika, který potřebuje být neustále na příjmu, nebo člověka, jenž má s menší kapacitou baterie přetrvávající problémy, obdarujte jej speciální pohotovostní nabíječkou, kterou lze použít kdykoli, kdekoli a za jakékoli situace. Napájení nabíječky je zajištěno za pomocí jedné AA baterie. Mějte však na paměti, že tato pohotovostí nabíječka je určena pro kritické nebo nouzové situace, nečekejte tedy, že nahradí klasické moderní nabíječky, které jsou součástí originálních balení mobilních telefonů.

Náš tip: Všechny tyto a spoustu dalších dárků nejen k Vánocům naleznete v e-shopu Giftak.cz

banner do obchodu.png

Související zboží:

retro-telefon-stojan-na-mobil vypestuj si ctyrlistek.png pohotovostni-nabijecka-na-mobil