Dárky podle věku

Published on January 18th, 2015 | by Giftak.cz

0

U dárku k svátku na věku nezáleží

Pokud hledáte vhodný dárek k svátku, a lámete si hlavu, do které věkové kategorie dotyčného obdarovaného zařadit (třeba proto, že všichni známe nějakého dospělého se smýšlením dítěte), pak vám dokážeme, že u drobností k svátku na věku vůbec, ale vůbec nezáleží! 🙂

Na kávičku…

Kávu má rád… možná ne každý, ale láska k tomuto hořkému nápoji rozhodně nezávisí na věku. Pokud ovšem nehledáte věc pro pětileté dítě 🙂 Každopádně, dárkem souvisejícím s kávou, případně čajem, se obvykle nedá nic zkazit.

 samomichaci hrnek

Například se může jednat o:

Úžasnou vychytávku, díky které už nikdy nebudete muset ráno hledat čistou lžičkusamomíchací hrnek! Stačí pouze nalít nápoj, zmáčknout tlačítko a tekutina uvnitř se sama od sebe dokáže zamíchat. No dobře, hrnek trochu pomáhá 🙂 Nepostradatelná věc pro všechny lenochy.

Aby byla ranní káva o něco zajímavější, stylovější a celkově lepší (a teplejší), můžete k svátku pořídit třeba Keramický „fast food“ hrnek, který je věrnou kopií retro kelímků na kafe – jen je ekologičtější, vydrží delší dobu, dá se umývat a víčko není plastové, nýbrž silikonové.

V(d)ěčné technické vychytávky

Geniální gadget, který ocení snad každý (kdo má mobil, což je téměř to stejné :-), to je Držák na nabíjení telefonu. Už žádný strach, že telefon během nabíjení přijde k úhoně, ať už jakékoli a způsobené jakkoli, tento držák tomu totiž zabrání. Stačí telefon ‚zabalit‘ a zacvaknout do elektrické zásuvky, manipulace je tedy také velmi jednoduchá.

drzak na nabijeni telefonu

Praktický držák telefonu pro nabíjení pokud v blízkosti není žádný stůl

Psaní originálně?

Ať už by obdarovaným měl být fanoušek Hvězdných válek nebo někdo, kdo hodně píše a má to rád stylové, krok vedle neuděláte ani se Star Wars tužkami – světelnými meči. Balení obsahuje hned dvě geniální tužky (červenou a zelenou) v designu světelných mečů i s gumou na mazání. Originálnější tužku byste těžko hledali 🙂

Netradiční rámeček…

Ať už hledáte dárek pro staré nebo mladé, manžele či svobodné, muže anebo ženu, určitě vyberete jeden z našich Netradičních rámečků „Rozbij sklo.“ My k svátku doporučujeme ten s nadpisem Poskládej si rohlík – protože puzzle už prostě a jednoduše vyšly z módy. Zaručeně budete nejoriginálnější ze všech gratulantů!

ramecek rozbij sklo poskladej si rohlik

Desítky dalších rámečků s  vtipnými nápady najdete v kategorii rámečky rozbij sklo zde.

Pokud hledáte stylový dárek k svátku, nakoukněte například do kategorie Drobnosti na gifťáku!

Tags: , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑