Home Dárky podle zájmů Tyto dárečky nadchnou každého gamera

Tyto dárečky nadchnou každého gamera

238
0

Nebudeme si nic nalhávat a otevřeně si přiznáme, že potěšit kamaráda, kolegu či bratra hráče není vůbec jednoduché. Jejich myšlení je trochu jiné, pohybují se přece jenom v poněkud odlišném prostředí než my, a proto je obdarovat může být více než složité. Naštěstí jsou mezi námi takoví jedinci, kteří dokážou navrhnout dárky, které jsou těmto osobám přímo určeny a nikdy nezklamou.

I spinner potřebuje inovovat

Spinnery jako takové jsou už pomalu „out“, nyní přicházejí na řadu jejich nové verze, které též dokážou hezky uklidnit a potěšit. Vyzkoušejte si relax s tímto fidget gyro cube, který dokáže odbourat veškerý stres a dokonale zaměstnat obě ruce. Plastový materiál a jeho velice malé rozměry 3 x 3 centimetry dokážou oslovit a zcela oslnit každého obdarovaného jedince. Zbavte vašeho velkého či malého hráče jednou pro vždy stresu. Třeba přesedlá právě na úroveň spinnerů a nebude si kazit oči u klasického počítače.

Pitný režim – základ hráčů

Jistě víte, že každý správný hráč se často nestíhá při jeho rozehrané hře ani napít, a to je velká chyba. Předejděte proto jeho nesprávnému zdravotnímu způsobu a obdarujte ho hrnečkem v herním stylu, konkrétně mu pořiďte gamer hrnek. Tento netradiční dárek mu zcela jistě bude i při snídani připomínat jeho oblíbenou hru a třeba s vámi u snídaně i chvíli posedí. Nejlepší na tomto gamer hrnku je, že když je nápoj dopitý, objeví se nápis „game over“. To jistě ocení každý správný hráč.

Stylově a s přehledem

Snad každý se někdy dostal do situace, kdy chtěl ostatním předvést fotky ze své dovolené, fotky svého potomka nebo si jenom pustit video přímo z kanálu YouTube. Mobil však nebyl dost velký pro všechny zúčastněné a byl to velký problém. Světoví designéři a technologové proto vymysleli projektor 2.0, který dokáže veškeré fotky a videa z vašeho mobilu dostat přímo na zeď nebo jinou plochu. Je to tak úžasné, že tuto novinku jistě ocení všichni vaši hosté. A co víc? Svůj projektor si můžete vymalovat do barev, které máte skutečně rádi. Vypadá totiž jako uklidňující omalovánka, která čeká pouze na vás nebo svého majitele. Na nic nečekejte a pořiďte tento smartphone všem vašim přátelům.

Inspirace nad vodou

Hledáte stále inspiraci v nové technice a nových technologických vymoženostech? Tak to jste tu potom úplně správně, protože jsme si pro vás připravili tuto jedinečnou inspirující novinku, kterou jednoduše připojíte ke svému zařízení přes USB kabel a už můžete trsat ve vašem oblíbeném rytmu. Pozor však, to by v dnešní době nebylo nic zase tak významného. Reproduktory dancing water speakers jsou navrženy tak, aby nejenom dobře hrály, ale aby dokázaly také něco navíc. Třeba nechat tancovat vodu ve stylu, který právě posloucháte. A to je opravdu cool. Buďte nadčasoví a pořiďte tento gadgets třeba vašemu synovi či dceři. Jistě ocení váš důvtip a nadhled.

Zábavná fyzika

Také máte někdy pocit, že váš protějšek nedokáže zcela odtrhnout oči od počítače či televize? Tak to je potom potřeba učinit nějakou významnou změnu ve vašem domě či bytě. Právě něco takového nabízí Galileův teploměr, který měří teplotu trochu jiným způsobem, než jsme byli doposud zvyklí. Dokáže teplotu nejenom změřit, ale také se jí doslova přizpůsobit. Měřící baňky s měnící se teplotou mění své prostory a pokud se oteplí, jdou dolů, naopak pokud se v místnosti ochladí, vyrážejí nahoru. Díky této úžasné věcičce můžete přemýšlet nejenom o tom, zdali je teplota vašeho pokoje správně nastavená, ale také můžete přemýšlet, a ještě lépe diskutovat o fyzikálních a chemických zákonitostech, které hrají v našem životě mnohem významnější roli než televize či internet.

Takže pokud máte dárek pro vašeho hráče již vybraný, nyní stačí už jenom sdílet na Facebooku a čekat na reakce vašeho gamera.

Související zboží: