Gadgets

Published on July 17th, 2018 | by Giftak.cz

0

Ty nejlepší vychytávky pro letošní prázdniny!

Ač mají mnozí z nás pocit, že se ještě pořádně nerozjelo ani jaro, pravdou je, že horké letní dny se blíží rychleji, než bychom čekali. A je na čase se pořádně vybavit na prázdniny a dovolenou. Ať už zůstáváte doma na zahradě, chystáte se projet republiku nebo odlétáte do zahraničí, řádnou přípravu není radno podceňovat.

V parných vedrech vám přijde vhod kempingová sprcha. Jde o lehký plastový vak s objemem 15 l, který připevníte na strom, naplníte vodou, necháte načerpat energií sluníčka a pak už si jen vychutnáte teplou sprchu i mimo hotelovou koupelnu.
Využít ji můžete nejen pod stanem, ale i na vlastním dvorku či zahradě, osvěžit se po prosluněném dni nebo ze sebe opláchnout bazénovou vodu.

Na festivaly pod širým nebem nezapomeňte pláštěnku ve tvaru ponča. Letní počasí je nevyzpytatelné a nikdy nevíte, kdy se na blankytném nebi objeví mraky a váš denní program naruší pořádný liják. Proto se vyplatí mít s sebou opatření proti takovým situacím. Pláštěnek je na výběr spousta, jeden vzor lepší než druhý, takže užjen stačí vybrat si podle svého vkusu a druhu humoru! Pak vás nerozhází ani to nejnepříznivější počasí a výlet nebo akci si užijete za každé situace.

Jestli se ve vás ukrývá dobrodruh, jste letitý tramp, nebo prostě jen rádi strávíte dovču někde v kempu u vody, přibalte si lucernu.Jejich užitečné vlastnosti oceníte především někde v přírodě po západu slunce,v potemnělém lese, kde nejbližší civilizace je vesnička o pár set obyvatelích vzdálená deset kilometrů.

Baterka má tu výhodu, že ji můžete nabít ještě před cestou a následně pak kdykoliv při ní, stačí jen párkrát zatočit kličkou. Jisti si tak můžete být, že baterka vás nenechá ve štychu zrovna při té nejméně vhodné situaci. Lucerna je vybavena čtyřmi LED světly a odrazkami, takže kvalita osvětlení je zaručena.

Když už jsme u toho stanování a zálesáctví, není od věci vlastnit i ocelovou kartu přežití, aneb mnoho funkcí v jedné drobné vychytávce, která se pohodlně vejde do kapsy i do batohu a kompenzovat vám bude několik věcí přes otvírák na pivo (což se hodí vždycky!), nůž, šroubovák, až i po takovou vymoženost, jako je pomocný úhelník.

Jestli vás něco z naší nabídky zaujalo, neváhejte a sdílejte na svém facebookovém profilu!

Související zboží:

Tags: , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑