Inspirace

Published on October 29th, 2017 | by Giftak.cz

0

Trápí vás zima? S těmito dárky rozehřejete každého zimomřivce!

Znáte někoho, kdo má věčně studené ruce a nohy, kupuje si zásadně pouze tlusté ponožky a i uprostřed léta si občas povzdechne po rukavicích? Ať už je na vině špatná termoregulace či horší periferní oběh krve, „zmrzlin“ je v populaci spousta. A zatímco v horkých měsících může být tato vlastnost užitečná či dokonce vítaná, s příchodem podzimu začíná být všem zimomřivcům úzko (a pochopitelně také chladno). S jakými dárky tedy rozehřejete i ty největší zimomřivce?

To chce klid a nohy v teple…

…říká přísloví – a má pravdu. Nohy jsou skutečně jedny z kritických míst, které se vyplatí pořádně prohřát. Jsou klasické chlupaté papuče vašemu zimomřivci málo? Podpořte jeho termoregulaci s vyhřívanými papučkami! Stačí jejich vnitřní vložku zahřát v mikrovlnce a potom už si užívat teplíčka. V naší nabídce najdete jak klasické papuče, tak fleecové vysoké boty pro ty nejzmrzlejší.

Tajný tip na závěr: Obě dvě varianty představují vděčné dárečky pro ženy – potěšíte jimi přítelkyni i maminku.

První pomoc plná tepla

Rozkošný drobný gadget, který můžete mít neustále u sebe a jenž dokáže perfektně prohřát každé promrzlé ruce. Ohřívače rukou rozhodně nejsou žádnou novinkou, těší se však obrovské popularitě. Drobná vychytávka váží pouhých několik gramů, poskytne ale až 45 minut úchvatného tepla. Potom ji stačí vyvařit ve vodě – a zmrzlé ruce si můžete ohřívat znovu a znovu. Zamilujte si společně s námi ten srdíčkový a dejte sbohem neustále zmrzlým dlaním!

Dejte sbohem studeným nápojům

Poslední problém dost možná znají nejen „zmrzliny“: uděláte si kávu nebo čaj, usednete k práci, ponoříte se do ní… a z výborného horkého nápoje je najednou studená břečka. S BB-8, roztomilým dronem z Hvězdných válek, vám čaj či káva nevystydnou ani u toho nejzapeklitějšího projektu!

USB ohřívač nápojů je praktický gadget, který na první pohled působí jako obyčejná podložka pod hrníček – a pochopitelně tak může sloužit. Když tuto podložku ale zapojíte do USB portu svého počítače, začne vydávat teplo a zachrání tak každý nápoj před vychladnutím. Plusem je pochopitelně roztomilý design a populární motiv 🙂

Už je vám tepleji? Pokud ne, porozhlédněte se po kategorii plné gadgetů a vyberte si z praktických a stylových vychytávek tu svoji!

Související zboží:

Tags: , , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑