Home Dárky pro ženy Tipy na nezapomenutelný dárek k výročí svatby

Tipy na nezapomenutelný dárek k výročí svatby

0
Tipy na nezapomenutelný dárek k výročí svatby

Svatba je něco na co se nikdy nezapomíná, a dokonce by se nemělo zapomínat ani na její jednotlivá výročí! Jsou to především muži, kteří sem tam datum své svatby po pěti či deseti letech mohou opomenout, čímž dokážou druhou stranu neskutečně naštvat. Předcházejte si své manžele a manželky a dárky k výročí svatby řešte již nyní. S originálním dárkem máte totiž u vaší drahé polovičky napůl vyhráno. Druhá polovina výhry spočívá ve správném načasování obdarování druhého.

Na první výročí zvolte romantiku

Rok po svatbě by měli novomanželé slavit svoje první výročí pouze spolu, a hlavně s romantickým nádechem, který je možné si uskutečnit v soukromí domova za pomoci ozdob ve tvaru konfet z růžových lístků, kterými je možné ozdobit celou ložnici nebo rovnou postel. Díky Posteli plné růží dokážete své drahé polovičce ukázat, že před rokem rozhodně neudělala chybu a sto konfety jí dokážete, že vám na ní stále záleží. Tento nezapomenutelný zážitek můžete rozšířit o originální dáreček ve stylu čokolády na tělo a dosáhnout tak neskutečného pocitu blaha a uspokojení s vaším milovaným človíčkem.

Páté výročí oslavte překvapením

Pokud chcete, aby váš vztah vydržel, je třeba pravidelně využívat momentu překvapení. A toho lze dosáhnout pouze s originálním věcičkami. Obdarujte svého miláčka třeba Hrnkem s překvapením. Na první pohled je hrneček zcela obyčejný, ale po nalití teplého nápoje se objeví zamilovaný vzkaz. Tímto originálním dárečkem dáte vašemu manželovi či manželce všechno, co potřebuje. Pocit lásky, pocit domova a hlavní praktický a využitelný hrneček, který je zcela jedinečný a dokáže velice přívětivě vyzdobit vaši kuchyň.

K desátému výročí si dopřejte relaxaci

Společná relaxace manželů může vztahu jenom prospět. Desáté výročí po svatbě by proto mělo přinést něco nového, originálního a přitom odpočinkového. Spojit manžele duševně i tělesně mohou pomoci Horké lávové kameny v dárkové sadě. Jedná se o skvělý dárek, díky kterému prožijí dlouholetí manželé ty nejkrásnější chvilky. V sadě nechybí ani vonná svíčka, která manželům připraví dokonalou atmosféru.

Dvacáté výročí vás obměkčí

I manželé po dvaceti letech se musí hýčkat a k tomu může posloužit Deka s rukávy Deluxe, která nejenom zahřeje, ale také obsahuje kapsičku na ovladač, je velice příjemná a pohodlná. Tato originální deka se hodí jako skvělý dárek ke kterémukoliv výročí nebo dokonce může posloužit jako skvělý svatební dar. Už jenom stačí vybrat vhodné barevné provedení a dárek k příležitosti svatebního jubilea je připraven.

Zlatá svatba s humorem

Každý, kdo s někým sdílí lože už delší dobu ví, že je třeba se nebránit humoru a že soužití často vyžaduje pořádnou dávku nadhledu. Proto se nebojte a dopřejte si Mluvící dálkový ovladač ženy, který se hodí jako perfektní dárek zejména pro dlouholeté manžele, ale také pro manželky, které oplývají humorem. Nechte se díky ovladači svojí drahou polovičkou chvíli obskakovat a poté si role můžete klidně vyměnit. Uvidíte, že tato ojedinělá věcička dokáže váš manželský život hezky okořenit.

Tak teď už víte, které dárečky se hodí pro manžela či manželku k výročí svatby nebo co lze darovat páru, který v manželství setrvává už nějakou řádku let. A pokud jste ten „svůj“ dárek doposud nenašli, můžete vybírat mezi mnoha dalšími dárky z lásky a uvidíte, že potěšit můžete něčím originálním i za málo peněz.

banner do obchodu_zeny

Související zboží: