Inspirace

Published on February 6th, 2015 | by Giftak.cz

0

Tipy na dárky pro romantický Valentýn

Čokoláda, plyšák… a pusa. Tento oblíbený valentýnský trojboj sice nikoho neurazí, ale je dobrý leda pro začátečníky. I když mnozí tento populární svátek lásky, který je tu už za pár dní, považují za příliš komerční, přece jen je to jedna z mála příležitostí, kdy elegantně smazat resty u našich drahých poloviček. A pečlivě vybraný dárek, ze kterého přímo dýchá romantická nálada, tomu rozhodně pomůže.

Nejen láska hřeje

Třeba takové zamilované rukavice jsou báječným společníkem na procházku zasněženou krajinou. A zejména dámy jistě ocení, že jejich věčně zkřehlé prstíky ve společné rukavici zahřeje mužná dlaň jejich průvodce. Zbylý pár lze používat i jako klasické rukavice. A pokud není druh či družka nablízku, ruce zahřeje a zaláskovanou duši potěší praktický ohřívač na ruce ve tvaru srdce v pěkném pleteném sáčku, který je k mání hned v několika provedeních.

zamilovane rukavice ohrivac na ruce srdce
Zamilované rukavice Ohřívače na ruce ve tvaru srdce

Nejen valentýnské ráno zase zpříjemní zamilované hrnečky z něžného bílého porcelánu ve tvaru spojených srdcí. A pokud každý musí snídat sám, krásný hrneček mu připomene, že je tu někdo, komu se stýská minimálně stejně jako jemu.

zamilovane hrnicky Formicky ve tvaru srdce
Zamilované hrníčky Formičky ve tvaru srdce

Levitující víno

Příslibem společného nejen ranního mlsání pak mohou být formičky ve tvaru srdce v rozkošném balení korunovaném růžovou stužkou, které potěší zejména slečny a paní s cukrářskými vlohy. A abychom nezapomněli na pány – pokud jim chcete dát dárek, který dokreslí romantickou až magickou atmosféru valentýnské večeře, pak by se vám mohl líbit kouzelný stojan na víno, v němž lahev zdánlivě levituje navzdory zemské přitažlivosti. Trik je ale v dokonalém vyvážení. Originální stojan udrží dokonce až litrovou lahev.

kouzelny stojan na vino

Kouzelný stojan na víno

Holoubci s tajemstvím

A náš poslední tip pro blížící se čtrnáctý únor – krásní zamilovaní holoubci z keramiky, z nichž se při bližším průzkumu vyklube slánka a pepřenka. Nejen že strčí do kapsy (nebo pod křídlo) každého kýčovitého plyšáka, na kterého se nakonec stejně bude prášit kdesi na poličce. Mohou také posloužit jako důmyslná skrýš pro nějaký blýskavý dárek. Což je zajímavá inspirace zejména pro mladé muže, kteří si svátek svatého Valentýna zvolili pro svou velkou chvíli se zásnubním prstenem.

peprenka a slanka porcelanovi holoubci

Slánka a pepřenka – Zamilovaní holoubci z keramiky

Pomohly vám naše tipy vybrat dárek pro vašeho miláčka? Který se vám líbí nejvíc? A víte, že mnoho další dárkové inspirace najdete na webu www.giftak.cz? Sdílejte článek a podělte se o své objevy i s vašimi přáteli na sociálních sítích.

Tags: , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑