Home Dárky podle zájmů Tipy na dárky, které potěší motorkáře!

Tipy na dárky, které potěší motorkáře!

23
0

S prvními jarními slunečnými paprsky, které posledních několik týdnů směle vykukují, se krom sněženek a bledulí vyrojilo ještě něco jiného: motorkáři na silnicích. Ti, kteří celou zimu frustrovaně čekali, až budou moct provětrat svoji drahou mašinku. Je vám tato charakteristika povědomá? Pokud znáte někoho podobného a potřebujete mu vybrat ten nejlepší dárek, pak byste neměli přehlédnout tento článek!

motorovy budik startujici autoI když je Porsche v trošičku jiné kategorii než nablýskaná motorka, burácení motoru má podobné účinky u obou – třeba nával elánu a chuť do života (nebo řízení :-)). Toho výborně využívá Budík „startující auto“, který milerád zarámusí i zabliká předními světly červeného Porsche na něm vyobrazeného. Proto je budík vtipným a příhodným dárkem pro každého milovníka motorů – a obzvlášť, pokud dotyčný nerad vstává.

ramecek vesely motorkarKdyž jste nadšený motorkář, pravděpodobně to na vás jde nějakým způsobem poznat. Třeba stylem oblečení. Nebo tím, že o své vášni neustále mluvíte. Abyste motorkáři (nebo sobě) 🙂 ušetřili slova, pořiďte mu domů nápaditý rámeček „Jsem veselý motorkář!“, který všem návštěvám jednou provždy vysvětlí, co je vlastně jejich hostitel zač (a jak to poznají).

Snad není motorkáře, který by o svoji motorku nepečoval s nadšením a láskou… jen aby byla co nejnablýskanější, nejstylovější a hlavně nejrychlejší! Ačkoli v našem sortimentu nenajdete sportovní pneu ani jiné technické tuningové vybavení, v oblasti doplňků rozhodně máme co nabídnout. Třeba 2 ks svítících ventilků (v modré nebo červené barevné variantě), které udělají z noční jízdy ještě větší požitek – minimálně pro oči. Můžete si tak užít rozzáření silnice a proříznutí tmy, a to nejen jiskrami sršícími od kol 🙂 Využití ventilků samozřejmě nemusí být omezeno jen na motorku, skvěle se budou vyjímat i na autě či na jízdním kole.

svitici ventilky na motorku

Toto zboží i spoustu dalších dárečků najdete na e-shopu giftak.cz! A pokud vás článek zaujal,  sdílejte jej přáteli na sociálních sítích 🙂