Home Dárky pro muže Tip na dárek pro tatínka k narozeninám

Tip na dárek pro tatínka k narozeninám

115
0

Znáte ten pocit úlevy, který následuje po předání dárku tatínkovi? Hlavou vám v minutě prolétne celý ten složitý proces od desítek hodin přemýšlení, hledání, srovnávání, až po finální výběr. V minutě následující ale přichází nepříjemné uvědomění. Další narozeniny bude mít táta už za rok! Takže je nejvyšší čas pomalu začít přemýšlet, co koupíte příště. A protože je doba zkracování, pokusíme se vám pomoci zkrátit jednotlivé fáze složitého procesu pořízení dárku prostřednictvím několika zajímavých tipů na dárek pro tátu.

Jak ze super muže udělat super muže na druhou

Má táta rád víno, nebo se o ně dokonce zajímá? Máte pocit, že v průběhu let už od vás dostal snad všechny druhy, barvy a typy vína? A dokáže o svém oblíbeném nápoji tak procítěně mluvit, že po chvíli máte pocit, že bez vína život ani nemá cenu? Pak je čas na pětidílnou dárkovou sadu na víno! Vývrtka, aerator či teploměr – to vše v sadě tatínek najde, aby si mohl svoje „tekuté zlato“ nebo temně rudý lahodný mok vychutnat se vší parádou!

set vina darek pro muze.png

Věnujte „hračku“, která neomrzí!

Pánové to mají v povaze – už od mala něco staví, skládají a budují, v dospělosti poté svoje tendence realizují v oboru bydlení. Začne to Legem nebo Merkurem, a postupně se propracují až k rekonstrukci bytu nebo stavění domku. Ale co potom? Žádný byt nejde rekonstruovat, upravovat a zvelebovat donekonečna a stejně tak není vždycky potřeba něco opravit.

Vy ale můžete tátovu budovatelskou potřebu zase na chvíli uspokojit. Magnetické keramické pero „Polar“ se skládá z částí, které jsou vybaveny šikovnými neodymovými magnety, které umožňují složení (různě dlouhých) per, hned na to je ale možné je rozložit a sestavit robotka, koloběžku, nebo třeba zvířátko! Možností je opravdu veliké množství a chlapa zabaví na více než pár hodin… 🙂

Táta cestovatel

Pokud je váš tatínek muž ošlehaný větry severu a sluncem jihu, určitě bude trefou do černého stírací mapa, na které si může setřít místa, která navštívil. Vkusná, nástěnná mapa se tak může stát přehlídkou jeho trofejí stejně jako inspirací na další rodinnou dovolenou.

stiraci mapa sveta deluxe.png

Dejte šach mat nudě

Pokud vás někdy rozčilovalo, jak sebevědomě si váš tatínek počíná při hraní partie šachu, nebo pokud naopak vždy prohrával a vy byste mu chtěli dopřát radost z výhry, zkuste jej obdarovat originální stolní hrou. Alkoholové šachy jsou výzvou pro profíky a šancí pro slabší hráče. Za každou skleničku s alkoholem převlečenou za figurku, kterou hráč protihráči vyhodí, totiž musí tento hráč „vyhazovač“ obsah skleničky vypít. Zde vskutku platí, že kdo se směje naposledy, ten se směje nejlíp.

Tyto i další dárky pro muže najdete na stránkách obchodu giftak.cz