Home Novinky Tento měsíc jsme pro vás naskladnili netradiční hrníčky

Tento měsíc jsme pro vás naskladnili netradiční hrníčky

0
Tento měsíc jsme pro vás naskladnili netradiční hrníčky

Léto, poměrně parné, je v plném proudu. Je nutné dodržovat dostatečný pitný režim, a ve velkém teple si krom ledově vychlazených nápojů dopřát i nějaký ten teplejší. Hrneček jako dárek proto rozhodně nezklame: dá se z něj pít teplé i studené a navíc vydrží minimálně do jedné zimy. A takový dárek může být buď nudný a šedivý, nebo inspirující a nápaditý! A kdo by vlastně nechtěl pít ranní kávu z hrnku, který mu vyčaruje úsměv na tváři a prozáří den?

Znáte hudebního nadšence, nebo prostě máte rádi nadčasovou eleganci?


Hrníčky s hudebním potiskem
jsou ideální třeba pro kamaráda, hrajícího v hudební skupině, nebo tetu, učitelku hudební výchovy. Také můžete elegantním keramickým hrnečkem s keramickým víčkem se vzorem kláves, které udrží ranní kávu nějakou tu chvilku teplou, potěšit sebe. Na výběr máte ze dvou monochromatických variant: útržky not přímo z pera šíleného skladatele, nebo autentických kláves z klavírů.

 

Dejte najevo lásku!

hrnek i love youPokud někoho milujete, ať už je to něžné nebo drsné pohlaví, svoji drahou polovičku, svoji práci, nebo třeba svůj počítač, můžete to každé ráno náležitě předvést. Za příznivou cenu 90 Kč za dvousetmililitrový objem všem ukážete, co je zrovna tou vaší životní láskou. Hrníčkem také můžete někomu lásku vyznat, co třeba koupit ten s nápisem I love my job pro nabručeného šéfa…

 

Pro sebemilence…

hrnek i love me

Podařilo se někomu blízkému něco v životě, ať už důležitá zkouška, kariérní postup, nové auto nebo zdárné dovedení potomka až k plnoletosti? Dopřejte mu za odměnu trochu sebelásky a možná i veřejného egoismu. Nechte ho přiznat, jak je na sebe hrdý s hrnkem I love me – Miluji se(be). A pak si kupte jeden i pro sebe. Sebeláska je přece důležitá.

 

Pro tipy na další originální dárky, třeba hrníček s potiskem menu smartphonu pro každého závisláka, navštivte sekci našich hrnků a sklenic.