Home Dárky pro ženy Vybíráme správný dárek pro sestru podle věku.

Vybíráme správný dárek pro sestru podle věku.

0
Vybíráme správný dárek pro sestru podle věku.

Sdělili vám rodiče, že k vám čáp přinese dalšího člena rodiny – mladší sestru? Nezoufejte, nebude to tak zlé, jak to vypadá. A abychom vám usnadnili alespoň jeden aspekt sladkých sourozeneckých povinností, přinášíme vám velký přehled, co takové sestře darovat od kolébky až do dospělosti!

Dokud je roztomilé miminko

Miminka má každý rád. Nejsou vybíravá, nekrčí nos nad dárky, většinou jsou roztomilá, a pokud nejste jejich máma, tak ani nevyžadují moc pozornosti. Dárky většinou nosíte napůl dítěti a rodičům, které rozhodně neurazí praktické věci. Pokud chcete zazářit, vyberte něco z následujících dárků:

Bodyčko pro dítě je úspěchem vždycky. A pokud bude i duchaplné nebo vtipné, máte vyhráno na celé čáře! Co třeba to s dobrou radou: „Zacházejte se mnou s láskou! (nebo se nevyspíte)“?  Myslíme, že byste nenašli pravdivější a přesnější tvrzení 🙂

A až přijde krušný čas prvních zoubků (a nejen tehdy), máte příležitost blýsknout se s pochopením a úžasným dudlíkem – pusinkou. Pro malou princeznu je jako dělaný; navíc je vyroben ze silikonu bez BPA a schválený normou EU. Lepší zkrátka neseženete!

sliz do koupele

Až se změní v hyperaktivní dítě

Děti. Kdo by je nemiloval. Obzvlášť, když se na první pohled neškodná bytost změní ve vřeštícího a slzícího citového vyděrače… nebo ne? Zaručená cesta, jak tomuto stavu předejít, je děti pořádně zabavit! Dopřejte tedy malé ségře koupel, jakou ještě nezažila: slizovou! Slizová lázeň Slime bath za vás vyřeší alespoň jedno večerní hlídání 🙂

Ze ségry je slečna

Najednou ráno soupeříte o koupelnu s puberťačkou, která občas až bolestně připomíná dospělou ženu, a přemýšlíte, kam se všechny ty roky poděly… Se sociálními sítěmi umí lépe než vy, a ačkoli je pro ni navenek všecko naprosto trapné, stejně je nejraději, když může trávit čas s rodinou – i když by to pod tou drsnou fasádou nikdy nepřiznala.

V tuhle chvíli jí uděláte radost zejména tím, co zrovna letí, co vidí na Instagramu, Facebooku, nebo u spolužaček. Za „mason jar“, tedy retro zavařovačku, vám bude líbat nohy. A místo toho, abyste se trápili s nízkou hodnotou takového dárku, k ní přihoďte ještě nádhernou a stylovou Mighty wallet s potiskem panoramatu New Yorku a budete dárkoví šampioni!

retro zavarovacky zavarovaci skenice s brckem

Holka na vdávání vylétá z hnízda

Sotva jste si zvykli na hádky s puberťačkou, najednou už vedle vás stojí dospělá ženská, která má hotovou školu a právě se chystá se odstěhovat do vlastního. Nastal čas si zvyknout, že už ji neoslníte slizem a že se nebudete moci vymlouvat na pozdní příchody kvůli bitvám o koupelnu. I přes to ale není tak těžké udělat jí radost

 Jedním z vděčných a univerzálních dárků je v tomto případě výbava do domácnosti. Ne, nemyslíme tím obyčejné talíře jedné nejmenované švédské značky, spíše praktické vychytávky, které jí usnadní práci. Jako jsou třeba nůžky na bylinky nebo rozprašovač na citron. Možná nejde o ty nejvtipnější dárky ze všech, ale i kanadské žertíky jsou občas přebity každodenní praktičností.

Nebo samozřejmě můžete použít staré dobré víno, kterým nepohrdne nikdo. Nikdy. Ale ani to by vám nemělo zabránit jej aspoň zabalit do originálního kabátku… anebo šatů. Šaty na víno „Lady in red“ se kromě stylového obalového materiálu postarají i o udržení té správné teploty; a samozřejmě jdou k tomuto účelu použít více než jedenkrát.

Vybrali jste? Nebo se radši ještě mrknete do kategorie Dárky pro ženy?

Související zboží:

nuzky na bylinky detail retro zavarovacky s brckem.png penezenka mighty wallet